Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Тривають останні приготування до церемонії відзначення "Місто нашої долі"

Time Додано: четвер, 10 січ. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

У міському Палаці культури готуються до одного із престижних заходів, що проходять у Бердичеві - церемонії відзначення перемог, здобутків та досягнень бердичівлян "Місто нашої долі". Технічний персонал завершує облаштування арки, що вже встигла стати символом цього свята. За словами заступника міського голови Івана Демуся, організатори церемонії в цілому не відходитимуть від минулорічного плану проведення заходу, та певні зміни все ж таки будуть.

Тривають останні приготування до церемонії відзначення "Місто нашої долі"

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: “2007-й рік був досить успішним для нашого міста. Про це, зокрема, говорить той факт, що кількість номінантів, які відзначаються цього року, набагато більша, ніж минулорічна. Якщо минулого року їх було близько 150 чоловік, то цьогоріч – понад 500. З’явилися, навіть, певні приємні труднощі щодо організації проведення заходу: ... перших 12 рядів будуть відведені тим, кого відзначають.”

Цьогоріч також збільшилась кількість номінацій, їх налічуватиметься 11. Директор МПК Олена Петрівська сподівається, що усіх присутніх порадують і технічні новинки у проведенні церемонії.

Олена Петрівська директор МПК ім. О.А. Шабельника: “До Дня працівників культури ми отримали подарунок від влади міста – комплект світлової апаратури. Тому надіємося на те, що освітлюватиметься церемонія по-іншому. Також планується збільшити кількість феєрверків. Приємно відзначити, що феєрверки нам надає не київська фірма, а наша, бердичівська.”

На кращих із кращих чекають нагороди: з рук відомих бердичівлян вони отримають відзнаки року, святкові альманахи, аудіо-альбом "З любов’ю до Бердичева" та солодощі. Організатори свята обіцяють нові постановки та нові номери у виконанні художніх колективів. Сподіваються, церемонія відзначення "Місто нашої долі" запам’ятається і учасникам, і усім глядачам.

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: “Переконаний, що цей захід надихатиме бердичівлян на активну позицію та подальші успіхи у 2008-му році.”

Олена Петрівська директор МПК ім. О.А. Шабельника: “Щороку ми намагатимемося, щоб свято ставало все яскравішим. Тому з радістю запрошуємо бердичівлян на церемонію, що відбудеться 14 січня о 15-й годині. Ми думаємо, що це свято сподобається усім.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0