Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Тривають останні приготування до церемонії відзначення "Місто нашої долі"

Time Додано: четвер, 10 січ. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

У міському Палаці культури готуються до одного із престижних заходів, що проходять у Бердичеві - церемонії відзначення перемог, здобутків та досягнень бердичівлян "Місто нашої долі". Технічний персонал завершує облаштування арки, що вже встигла стати символом цього свята. За словами заступника міського голови Івана Демуся, організатори церемонії в цілому не відходитимуть від минулорічного плану проведення заходу, та певні зміни все ж таки будуть.

Тривають останні приготування до церемонії відзначення "Місто нашої долі"

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: “2007-й рік був досить успішним для нашого міста. Про це, зокрема, говорить той факт, що кількість номінантів, які відзначаються цього року, набагато більша, ніж минулорічна. Якщо минулого року їх було близько 150 чоловік, то цьогоріч – понад 500. З’явилися, навіть, певні приємні труднощі щодо організації проведення заходу: ... перших 12 рядів будуть відведені тим, кого відзначають.”

Цьогоріч також збільшилась кількість номінацій, їх налічуватиметься 11. Директор МПК Олена Петрівська сподівається, що усіх присутніх порадують і технічні новинки у проведенні церемонії.

Олена Петрівська директор МПК ім. О.А. Шабельника: “До Дня працівників культури ми отримали подарунок від влади міста – комплект світлової апаратури. Тому надіємося на те, що освітлюватиметься церемонія по-іншому. Також планується збільшити кількість феєрверків. Приємно відзначити, що феєрверки нам надає не київська фірма, а наша, бердичівська.”

На кращих із кращих чекають нагороди: з рук відомих бердичівлян вони отримають відзнаки року, святкові альманахи, аудіо-альбом "З любов’ю до Бердичева" та солодощі. Організатори свята обіцяють нові постановки та нові номери у виконанні художніх колективів. Сподіваються, церемонія відзначення "Місто нашої долі" запам’ятається і учасникам, і усім глядачам.

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: “Переконаний, що цей захід надихатиме бердичівлян на активну позицію та подальші успіхи у 2008-му році.”

Олена Петрівська директор МПК ім. О.А. Шабельника: “Щороку ми намагатимемося, щоб свято ставало все яскравішим. Тому з радістю запрошуємо бердичівлян на церемонію, що відбудеться 14 січня о 15-й годині. Ми думаємо, що це свято сподобається усім.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0