Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Три статуетки «Срібної вежі» приїхали на Бердичівщину

Time Додано: вівторок, 25 груд. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

У Житомирі пройшла церемонія нагородження лауреатів 8-ї щорічної поліської відзнаки «Срібна вежа-2007», покликаної популяризувати творчі та фахові здобутки молоді області. Експертна рада визначила 30 кращих представників молоді Житомирщини у 10 номінаціях. 3 статуетки «Срібної вежі» цього року приїхали і на Бердичівщину. У номінації «Виробництво» визнання отримала організатор виробництва ВАТ «Бердичівська фабрика одежі» Людмила Чернецька.

Три статуетки «Срібної вежі» приїхали на Бердичівщину

Людмила Чернецька, лауреат щорічної поліської відзнаки «Срібна вежа- 2007»: «Я працюю на швейній фабриці більше 15-ти років. Пройшла шлях від простої працівниці до інженера-технолога по організації брбчного виробництва. Працюю на філії фабрики. Я ще молода, і у мене ще все попереду.»

Із рук посла Польщі в Україні срібну вежу отримала і редактор студії новин ТРК «ВІК» Тетяна Островщук, яка стала лауреатом у номінацї «Засоби масової інформації».

Тетяна Островщук, лауреат щорічної поліської відзнаки «Срібна вежа- 2007»: «Хочу побажати усім лауреатам у наступному році разом зі щастям і здоров’ям ще більших перемог і кращих нагород. А «Срібній вежі-2008» - ще більш талановитих і наполегливих лауреатів. Хочу подякуваьт організаторам свята і своєму колективу. Бо у будь-якій справі, а особливо на телебаченні, у ЗМІ, один у полі не воїн.Обов’язково повинна працювати команда. І від злагодженості дій кожного учасника команди виходить якийсь певний результат. Я бажаю, щоб у кожного була команда, щоб результати були якомога кращі.»

Третім лауреатом щорічної відзнаки з Бердичівщини у номінації «Спорт» став тренер команди з хокею на траві ДЮСШ Бердичівського району Василь Гарбуз, який через змагання не зміг взяти участі у нагородженні.

Координатор проекту Олег Данилейко каже, що з кожним роком зростає рівень «Срібної вежі»: і номінантів, і самої церемонії.

Олег Данилейко координатор регіонального проекту розвитку «Срібна вежа»: «Матеріальний рівень у непорівнянні. я пригадую, як на першій церемонії члени олімпійської збірної не мали костюмів. як звичайна сільська вчителька соромилась свого простого одягу. Пройшло 8 років. Ми зараз бачимо красивих, причому, усіх. Адже тут не обирали за майновим цензом, а за талантом, за вкладом. І більш щасливі люди. Це означає, що в Україні устрій сприяє зростанню того, що ми називаємо добробутом.»

Кожна з галузей, а у даному випадку номінацій, серед яких освіта, медицина, культура, підприємництво, сфера послуг та інші, на думку пана Данилейка, є однаково потрібними для розвитку області. Але поки серед них немає найважливішої.

006 Олег Данилейко координатор регіонального проекту розвитку «Срібна вежа»: «Серед 10-ти номінацій немає найголовнішої - професії мама. Те, що за кордоном називають домогосподарка. Це найважливіша. Ми ще до неї не доросли.Всі іінші 10 - другі після професії мама.»

Церемонія нагородження лауреатів уже традиційно проходить напередодні новорічно-різдвяних свят. Це своєрідний підсумок роботи і досягнень молоді за рік і одночасно старт для нових звершень.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0