Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Три статуетки «Срібної вежі» приїхали на Бердичівщину

Time Додано: вівторок, 25 груд. 2007, 06:00 ( майже 10 років назад )

У Житомирі пройшла церемонія нагородження лауреатів 8-ї щорічної поліської відзнаки «Срібна вежа-2007», покликаної популяризувати творчі та фахові здобутки молоді області. Експертна рада визначила 30 кращих представників молоді Житомирщини у 10 номінаціях. 3 статуетки «Срібної вежі» цього року приїхали і на Бердичівщину. У номінації «Виробництво» визнання отримала організатор виробництва ВАТ «Бердичівська фабрика одежі» Людмила Чернецька.

Три статуетки «Срібної вежі» приїхали на Бердичівщину

Людмила Чернецька, лауреат щорічної поліської відзнаки «Срібна вежа- 2007»: «Я працюю на швейній фабриці більше 15-ти років. Пройшла шлях від простої працівниці до інженера-технолога по організації брбчного виробництва. Працюю на філії фабрики. Я ще молода, і у мене ще все попереду.»

Із рук посла Польщі в Україні срібну вежу отримала і редактор студії новин ТРК «ВІК» Тетяна Островщук, яка стала лауреатом у номінацї «Засоби масової інформації».

Тетяна Островщук, лауреат щорічної поліської відзнаки «Срібна вежа- 2007»: «Хочу побажати усім лауреатам у наступному році разом зі щастям і здоров’ям ще більших перемог і кращих нагород. А «Срібній вежі-2008» - ще більш талановитих і наполегливих лауреатів. Хочу подякуваьт організаторам свята і своєму колективу. Бо у будь-якій справі, а особливо на телебаченні, у ЗМІ, один у полі не воїн.Обов’язково повинна працювати команда. І від злагодженості дій кожного учасника команди виходить якийсь певний результат. Я бажаю, щоб у кожного була команда, щоб результати були якомога кращі.»

Третім лауреатом щорічної відзнаки з Бердичівщини у номінації «Спорт» став тренер команди з хокею на траві ДЮСШ Бердичівського району Василь Гарбуз, який через змагання не зміг взяти участі у нагородженні.

Координатор проекту Олег Данилейко каже, що з кожним роком зростає рівень «Срібної вежі»: і номінантів, і самої церемонії.

Олег Данилейко координатор регіонального проекту розвитку «Срібна вежа»: «Матеріальний рівень у непорівнянні. я пригадую, як на першій церемонії члени олімпійської збірної не мали костюмів. як звичайна сільська вчителька соромилась свого простого одягу. Пройшло 8 років. Ми зараз бачимо красивих, причому, усіх. Адже тут не обирали за майновим цензом, а за талантом, за вкладом. І більш щасливі люди. Це означає, що в Україні устрій сприяє зростанню того, що ми називаємо добробутом.»

Кожна з галузей, а у даному випадку номінацій, серед яких освіта, медицина, культура, підприємництво, сфера послуг та інші, на думку пана Данилейка, є однаково потрібними для розвитку області. Але поки серед них немає найважливішої.

006 Олег Данилейко координатор регіонального проекту розвитку «Срібна вежа»: «Серед 10-ти номінацій немає найголовнішої - професії мама. Те, що за кордоном називають домогосподарка. Це найважливіша. Ми ще до неї не доросли.Всі іінші 10 - другі після професії мама.»

Церемонія нагородження лауреатів уже традиційно проходить напередодні новорічно-різдвяних свят. Це своєрідний підсумок роботи і досягнень молоді за рік і одночасно старт для нових звершень.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0