Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Троє учасників конкурсу “Податки очима дітей” із Бердичева виграли путівки до Євпаторії

Time Додано: понеділок, 31 серп. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей” ввосьме показав, що Україна багата на таланти. Цьогоріч у конкурсі брало участь близько 30-ти тисяч дітей. 90 лауреатів-переможців поїдуть до дитячого санаторно-оздоровчого центру “Маяк” у Євпаторії. У такій великої кількості майбутніх відпочиваючих є і троє переможців-бердичівлян.

Троє учасників конкурсу “Податки очима дітей” із Бердичева виграли путівки до Євпаторії

Лілія Ясинська, нач. Відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «Конкурс “Податки очима дітей” став у нас традиційним. Він починався як конкурс дитячого малюнку, а зараз це повноправний конкурс дитячої творчості. У ньому беруть участь не тільки юні художники, а й скульптори, письменники, поети.»

Бердичівляни гідно змагалися і вибороли призові місця серед інших талановитих дітей. Оксана Довгаль та Юлія Мельничук стали лауреатами конкурсу в номінації “Літературні твори” та проявили себе як юні поетеси. Кажуть, що конкурс став для них можливістю розкрити себе у творчості та більше дізнатися про податки.

Оксана Довгаль, переможниця Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”: «Я беру участь в конкурсі вперше, і мені це дуже сподобалось. Я написала віршик, перемогла і отримала нагоду відпочити на морі.»

Юлія Мельничук, переможниця Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”: «Мої вірші спрямовані на дитячу аудиторію, оскільки я вважаю, що податкова культура має виховуватись у дітей ще змалку. Я хочу процитувати фрагмент свого вірша, з яким перемогла на конкурсі:

Тож і Ви, відкривши бізнес,

Любі мами й татки,

Не забудьте в повній мірі

Заплатить податки.»

Серед двох прекрасних леді присутній і один джентльмен Євген Фесюк. Він проявив себе на конкурсі як художник-початківець. На своєму малюнку він зобразив корову, яка символізувала бюджет країни, та хлопчика з дівчинкою. Діти означали структури, до яких надходили бюджетні кошти.

Переможців привітали працівники податкової інспекції, а начальник Бердичівської ОДПІ Ірина Самборська урочисто вручила маленьким талантам довгоочікувані путівки.

Діти та організатори конкурсу вдячні небайдужим людям за можливість побачити море, продовжити літні канікули та знайти нових друзів.

Лілія Ясинська, нач. Відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «Виражаємо вдячність Бердичівському пивоварному заводу, товариству “Фармія”, ПП “Вікарій”, Бердичівській районній організації “Батьківщина”, а також товариству із Черняхова “Юкрейніан клеузінг кампані”.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0