Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Троє учасників конкурсу “Податки очима дітей” із Бердичева виграли путівки до Євпаторії

Time Додано: понеділок, 31 серп. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей” ввосьме показав, що Україна багата на таланти. Цьогоріч у конкурсі брало участь близько 30-ти тисяч дітей. 90 лауреатів-переможців поїдуть до дитячого санаторно-оздоровчого центру “Маяк” у Євпаторії. У такій великої кількості майбутніх відпочиваючих є і троє переможців-бердичівлян.

Троє учасників конкурсу “Податки очима дітей” із Бердичева виграли путівки до Євпаторії

Лілія Ясинська, нач. Відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «Конкурс “Податки очима дітей” став у нас традиційним. Він починався як конкурс дитячого малюнку, а зараз це повноправний конкурс дитячої творчості. У ньому беруть участь не тільки юні художники, а й скульптори, письменники, поети.»

Бердичівляни гідно змагалися і вибороли призові місця серед інших талановитих дітей. Оксана Довгаль та Юлія Мельничук стали лауреатами конкурсу в номінації “Літературні твори” та проявили себе як юні поетеси. Кажуть, що конкурс став для них можливістю розкрити себе у творчості та більше дізнатися про податки.

Оксана Довгаль, переможниця Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”: «Я беру участь в конкурсі вперше, і мені це дуже сподобалось. Я написала віршик, перемогла і отримала нагоду відпочити на морі.»

Юлія Мельничук, переможниця Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”: «Мої вірші спрямовані на дитячу аудиторію, оскільки я вважаю, що податкова культура має виховуватись у дітей ще змалку. Я хочу процитувати фрагмент свого вірша, з яким перемогла на конкурсі:

Тож і Ви, відкривши бізнес,

Любі мами й татки,

Не забудьте в повній мірі

Заплатить податки.»

Серед двох прекрасних леді присутній і один джентльмен Євген Фесюк. Він проявив себе на конкурсі як художник-початківець. На своєму малюнку він зобразив корову, яка символізувала бюджет країни, та хлопчика з дівчинкою. Діти означали структури, до яких надходили бюджетні кошти.

Переможців привітали працівники податкової інспекції, а начальник Бердичівської ОДПІ Ірина Самборська урочисто вручила маленьким талантам довгоочікувані путівки.

Діти та організатори конкурсу вдячні небайдужим людям за можливість побачити море, продовжити літні канікули та знайти нових друзів.

Лілія Ясинська, нач. Відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «Виражаємо вдячність Бердичівському пивоварному заводу, товариству “Фармія”, ПП “Вікарій”, Бердичівській районній організації “Батьківщина”, а також товариству із Черняхова “Юкрейніан клеузінг кампані”.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0