Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Троє майбутніх аграріїв зазіхнули на могилу

Time Додано: п'ятниця, 12 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Гризти граніт науки для деяких юних мешканців Бердичева виявляється куди важчим, ніж просто красти. Трьох таких шукачів пригод на свою голову днями на військовому кладовищі, що на Пушкіна, затримала слідчо-оперативна група Бердичівського міськвідділу внутрішніх справ. Про те, що на цвинтарі чути, як б’ють по залізу, повідомили прямісінько на мобільний директора комбінату комунальних підприємств, посадовець, не роздумуючи, зателефонував до міліції, де вже лежала заява про те, що ним зафіксовано факти наруги над кількома могилами на старому кладовищі. На місце пригоди виїхали правоохоронці.

Троє майбутніх аграріїв зазіхнули на могилу

Олександр Нестеренко, дільничний інспектор СДІМ Бердичівського МВВС: “Ці особи побачили, що на кладовище прибули працівники міліції і почали тікати. На попередження “Стій — міліція!” не відреагували і попрямували через залізничне полотно на житловий сектор, де і були затримані. Наразі нами проводиться перевірка щодо причетності цих осіб до руйнування інших могил.”

Зловмисниками виявилася трійця неповнолітніх бердичівлян. Діти-сироти — колишні вихованці школи-інтернату — нині вони навчаються в Агарному ліцеї. Чому опинилися на кладовищі? Їм здалося, що так зручніше й швидше буде потрапити до їхнього навчального закладу. Кілька доволі важких залізних труб, що колись були лавкою, виявляється, тому не завада.

Дмитро, затриманий: “Йшли з банку... Туди ходили, бо думали, що гроші надійшли. Грошей не отримали, тож пішли пішки на “трикутник”. Видьорнули залізяки й шли. Труби потрібні, бо немає грошей. ”

Віктор, затриманий: “Ми мали занести їх на металобазу, що неподалік звідси знаходиться. Раніш ми туди вже ходили.”

Чи можливо зрозуміти те, що скоїли ці юнаки, — під великим питанням: зокрема, на суму, яку вони отримують щомісяця, подекуди намагаються прожити цілі сім’ї. Живуть і при цьому не порушують закону.

Дмитро, затриманий: “Ми як діти-сироти отримуємо гроші на харчування. Всього у місяць, якщо брати стипендію і кошти на харчування виходить близько тисячі. Ми ще ж харчуємося... Н а взагалі стипендії маємо десь близько 800 грн. Грошей вистачає...”

Олександр Нестеренко, дільничний інспектор СДІМ Бердичівського МВВС: “У подальшому, згідно рішення суду, дані особи або будуть відправлені до місць ув’язнення, або їм призначать випробувальний термін, впродовж якого, вони перебуватимуть на обліку у відділі кримінально-виконавчої інспекції. Хлопці повинні будуть у нас відмічатися, міліціонери ж здійснюватимуть за ними суворий контроль.”

“Нелюди”... Це слово найчастіше виривається з вуст Олександра Ковальчука, який демонструє результати діяльності вандалів. За два дні команда директора комбінату комунальних підприємств виявила двадцять зруйнованих могил. На підприємстві вже створено спеціальну комісію, яка оцінює суму нанесеного збитку. Відповідний акт буде складено найближчими днями.

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств: “Прошу і звертаюся до населення міста, до тих, чиї родичів тут поховані, прийти на кладовище. Якщо десь ще є зруйновані могили, потрібно буде звернутися з заявами до міліції.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0