Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW

Time Додано: субота, 30 груд. 2017, 13:02 ( 3 міс. назад )

Бердичівському силачеві-ветеранові Миколі Самонову вчергове вдалося зібрати навколо себе зіркову команду і вчергове спустошити медальні скарбниці організаторів «богатирського» форуму. У ролі останніх виступили давні й хороші знайомі бердичівських важковиків – представники вітчизняної Федерації пауерліфтингу 100% RAW.

Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW

Свою поїздку до Вишневого, що на Київщині, вони готували доволі давненько – майже з жовтня, розповідає Микола Самонов. Понад усе, каже, хотілося знову побачити друзів, поспілкуватися, походити містечком. Зрештою, встигли все – і культурну програму освоїти, і, власне, головну – спортивну. Микола Самонов, зокрема, став на Кубку першим.

Другим у бердичівському «залізному» тріо виступив частий супутник Самонова у поїздках на змагання Ярослав Кожухівський. Вирішуючи взяти участь у тому чи іншому форумі, кожен ставить перед собою власні завдання, зауважує Ярослав. Особисто він вирішив… дещо перепочити від сотень кілограмів, тож заявився у піднятті штанги на біцепс (тим паче, раніше у цьому виді себе не пробував). Виступав як разом з юніорами, так і серед дорослих. Легко подужав 60 кг, далі підкорив 67,5 кг і націлився на 78 кг. Третя вага пауерліфтеру не підкорилася, але другого результату вистачило, аби стати І-м серед юніорів та ІІ-м у категорії «Open».

Коли вважати, що у кожного на змаганнях своя мета, то в Артема Іщука нею виступив норматив кандидата у майстри спорту – саме за цим званням вирушив він до Вишневого. Показати, на що здатен, вирішив у жимі лежачи. Програму-мінімум Артем виконав. А разом із нею підтвердив свій тренерський статус.

Участь у Національному Кубку взяли близько 200 пауерліфтерів, розповідає Микола Самонов: були хлопці з Києва, Кропивницького, зі Львова, з Одеси – майже з усієї країни. Бердичівляни серед них почувалися комфортно, констатує спортсмен. Гарні друзі, чудова команда, заслужені перемоги – що ще потрібно для справжнього задоволення?..

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0