Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW

Time Додано: субота, 30 груд. 2017, 13:02 ( 6 міс. назад )

Бердичівському силачеві-ветеранові Миколі Самонову вчергове вдалося зібрати навколо себе зіркову команду і вчергове спустошити медальні скарбниці організаторів «богатирського» форуму. У ролі останніх виступили давні й хороші знайомі бердичівських важковиків – представники вітчизняної Федерації пауерліфтингу 100% RAW.

Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW Тріо бердичівських силачів підкорило Національний Кубок з пауерліфтингу від Федерації 100 % RAW

Свою поїздку до Вишневого, що на Київщині, вони готували доволі давненько – майже з жовтня, розповідає Микола Самонов. Понад усе, каже, хотілося знову побачити друзів, поспілкуватися, походити містечком. Зрештою, встигли все – і культурну програму освоїти, і, власне, головну – спортивну. Микола Самонов, зокрема, став на Кубку першим.

Другим у бердичівському «залізному» тріо виступив частий супутник Самонова у поїздках на змагання Ярослав Кожухівський. Вирішуючи взяти участь у тому чи іншому форумі, кожен ставить перед собою власні завдання, зауважує Ярослав. Особисто він вирішив… дещо перепочити від сотень кілограмів, тож заявився у піднятті штанги на біцепс (тим паче, раніше у цьому виді себе не пробував). Виступав як разом з юніорами, так і серед дорослих. Легко подужав 60 кг, далі підкорив 67,5 кг і націлився на 78 кг. Третя вага пауерліфтеру не підкорилася, але другого результату вистачило, аби стати І-м серед юніорів та ІІ-м у категорії «Open».

Коли вважати, що у кожного на змаганнях своя мета, то в Артема Іщука нею виступив норматив кандидата у майстри спорту – саме за цим званням вирушив він до Вишневого. Показати, на що здатен, вирішив у жимі лежачи. Програму-мінімум Артем виконав. А разом із нею підтвердив свій тренерський статус.

Участь у Національному Кубку взяли близько 200 пауерліфтерів, розповідає Микола Самонов: були хлопці з Києва, Кропивницького, зі Львова, з Одеси – майже з усієї країни. Бердичівляни серед них почувалися комфортно, констатує спортсмен. Гарні друзі, чудова команда, заслужені перемоги – що ще потрібно для справжнього задоволення?..

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0