Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Третьокласники десятої школи дбають про екологію

Time Додано: четвер, 25 лист. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

Не хвилину, а цілих три місяці присвятили у десятій школі проблемі збереженню природи. Учні 3-В класу разом із своєю вчителькою Тетяною Галузою реалізували проект «Збережімо для нащадків природу рідного краю». Про усю зроблену за цей час роботу діти звітували на відкритому уроці.

Третьокласники десятої школи дбають про екологію

Аліна Бабич, учениця 3-В класу ЕЗОШ №10: «Мені найбільше сподобалося, що весь наш клас писав твори про допомогу пташкам взимку і розклеювали оголошення. А ще ми прибирали на території поету».

Костя Щербина, учень 3-В класу ЕЗОШ №10: «Мені сподобалось прибирати сміття біля школи, ходити в живий куток і спостерігати за природою. Ще ми вивчали тваринний світ».

А також знайомились із рослинами та птахами, які зустрічаються на території України, писали тематичні твори, вивчали вірші про про природу, створювали колажі, поширювали листівки із закликами берегти початок усього живого, починаючи з рідного міста. У виготовленні годівничок та аплікацій дітям допомагали батьки. Під час уроку вони подарували класу берегиню - своєрідного посередника між природою та людьми, яка не лише нагадуватиме дітям про їхній проект, а й символізуватиме красу Поліського краю.

Педагоги кажуть: взятися за такий тривалий і досить серйозний як для віку дітей план вирішили тому, що саме сьогоднішнім школярам будувати життя на планеті. Яким воно буде, залежить від сформованості екологічного мислення, свідомості та культури дітей.

Наталія Мариняк, заступник директора з навчально-виховної роботи ЕЗОШ №10: «Приємно, що наші маленькі бердичівляни, учні 3-В класу, дбають про навколишнє середовище, про те, щоб наше місто було усміхнене, сіяло чистотою вулиць і скверів. До цього у своїх листівках вони закликали жителів міста. Дбають діти і про те, щоб взимку до годівничок прилітали птахи, а потім веселим щебетом радували наші серця».

Вчителі та учні десятої школи закликають усіх бердичівлян підтримати їхнє починання, ставши друзями природи. А головне, що кожен має берегти, - це екологія власної душі.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Вікторія Туржанська

Chatbubbles Коментарів: 0