Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Третьокласники десятої школи дбають про екологію

Time Додано: четвер, 25 лист. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Не хвилину, а цілих три місяці присвятили у десятій школі проблемі збереженню природи. Учні 3-В класу разом із своєю вчителькою Тетяною Галузою реалізували проект «Збережімо для нащадків природу рідного краю». Про усю зроблену за цей час роботу діти звітували на відкритому уроці.

Третьокласники десятої школи дбають про екологію

Аліна Бабич, учениця 3-В класу ЕЗОШ №10: «Мені найбільше сподобалося, що весь наш клас писав твори про допомогу пташкам взимку і розклеювали оголошення. А ще ми прибирали на території поету».

Костя Щербина, учень 3-В класу ЕЗОШ №10: «Мені сподобалось прибирати сміття біля школи, ходити в живий куток і спостерігати за природою. Ще ми вивчали тваринний світ».

А також знайомились із рослинами та птахами, які зустрічаються на території України, писали тематичні твори, вивчали вірші про про природу, створювали колажі, поширювали листівки із закликами берегти початок усього живого, починаючи з рідного міста. У виготовленні годівничок та аплікацій дітям допомагали батьки. Під час уроку вони подарували класу берегиню - своєрідного посередника між природою та людьми, яка не лише нагадуватиме дітям про їхній проект, а й символізуватиме красу Поліського краю.

Педагоги кажуть: взятися за такий тривалий і досить серйозний як для віку дітей план вирішили тому, що саме сьогоднішнім школярам будувати життя на планеті. Яким воно буде, залежить від сформованості екологічного мислення, свідомості та культури дітей.

Наталія Мариняк, заступник директора з навчально-виховної роботи ЕЗОШ №10: «Приємно, що наші маленькі бердичівляни, учні 3-В класу, дбають про навколишнє середовище, про те, щоб наше місто було усміхнене, сіяло чистотою вулиць і скверів. До цього у своїх листівках вони закликали жителів міста. Дбають діти і про те, щоб взимку до годівничок прилітали птахи, а потім веселим щебетом радували наші серця».

Вчителі та учні десятої школи закликають усіх бердичівлян підтримати їхнє починання, ставши друзями природи. А головне, що кожен має берегти, - це екологія власної душі.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Вікторія Туржанська

Chatbubbles Коментарів: 0