Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»

Time Додано: четвер, 31 січ. 2019, 11:21 ( близько 1 року назад )

Вони вирушили на відкритий чемпіонат області з важкої атлетики цілою командою і привезли додому пристойний «улов» – 10 медалей різного ґатунку. У смт. Першотравенськ, що у Баранівському районі, власні сили у поштовху та ривку пробували близько 130 учасників зі всієї області віком до 17-ти років, і особливість бердичівського представництва – команди відділення важкої атлетики місцевої ДЮСШ, очолюваної тренером-викладачем Людмилою Гвіздон – була у тому, що саме відділення утворилося лише у січні цього року, і говорити про якийсь змагальний досвід у цьому випадку, думається, зайве. Втім, Каріні Бадасян, а також Вероніці та Вікторії Базилівським вдалося вибороти на першості почесне ІІІ місце, Владові Доскочу, Ніколь Лещенко, Марині Полянській та Тетяні Карбовській стати срібними призерами, а Марку Гвіздону, Крістіні Бадасян та Володимиру Фролову заволодіти званням чемпіонів.

Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»

На жаль, так склалося, що на сьогодні важкоатлетичній школі Житомирщини важко достойно конкурувати зі школами інших регіонів, констатує Людмила Гвіздон. Але вона займається з чудовими дітьми, зауважує, так що позитивний результат – справа часу. Знайомство з важкою атлетикою, стверджує тренер, дитина сміливо може починати вже з 6-ти років. Один із прикладів тому – її власний син.

Займаючись із дітьми важкою атлетикою, вона, серед іншого, робить акцент на техніці – дуже непростій, до слова, говорить Людмила Гвіздон. Але у такому віці, як її учні, продовжує, підвладно мало не все. Цьогоріч серед вихованців відділення особливо багато дівчат, але це лише тішить тренера.

Сьогодні у неї в підопічних – близько 30-ти маленьких і юних важкоатлетів, розповідає тренер-викладач, до атлетичної зали, що розташована у міському Палаці культури, поруч із футбольною школою, приходять новачки і вона намагається не відмовити жодному. За досвідом бо знає: дуже часто вроджений супер-талант, помножений на легковажність, поступається за результатом не такій яскравій наполегливості у парі зі стабільністю. Головне – праця і атмосфера, яка спонукає підходити до штанги ще раз і ще раз.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Olena Kovzun

Дякуємо за плідну працю, за віддачу своїй справі, за постійний час тренувань. Хочемо побажати усім хто займається успіху, здоров' я, вдалих починань та посмішок Фортуни. А тренеру терпіння, творчих злетів, великої поваги та любові, коли поважають та люCENSORED не за щось, а не дивлячись ні на що.

Time п'ятниця, 01 лют. 2019, 21:15 (близько 1 року назад)