Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Транспортна блокада зупинки біля кафе “Мірабела” продовжилася

Time Додано: четвер, 10 лип. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Цього разу туди довелося викликати наряд міліції, бо між водіями конкуруючих перевізників, що здійснюють маршрут “Бердичів-Житомир” зчинилася бійка. Бердичівське автотранспортне підприємство, виконуючи рішення Бердичівського виконкому, запропонувало пасажирам здійснювати посадку на приміській автостанції по вулиці Ширшова. Автобусів Житомирського підприємця Тетяни Іваницької туди не пустили, бо вона на те не уклала відповідного договору, кажуть працівники АТП.

Транспортна блокада зупинки біля кафе “Мірабела” продовжилася

Тетяна Іваницька, приватний підприємець, депутат Житомирської облради: “Сьогодні зранку звонить водій і каже, що його повну маршрутку з трьох боків затиснули водії автопарку. Заставили вийти пасажирів. Я так розумію, що автопарк поставив свого диспетчера самостійно, без погодження з обласною адміністрацією, яка є замовником маршруту, змінили напрямок руху на приміський вокзал. Задіяли ДАІ, в зговорі. І ДАІ стояло, я сама бачила, і контролювало рух пасажиропотоку, відправляло людей на приміський автовокзал”.

У змову не вступали, кажуть працівники ДАІ, лише виконували рішення Бердичівського міськвиконкому, яке забороняє зупинку біля “Мірабели”. Водії ж вирішили воювати. Житомирські пішли на переманювання пасажирів, бердичівські - на перехват. Закінчилося прочуханкою. В результаті якої начальник колони АТП потрапив до лікарні.

Поки сторони вирішували, кому і де здійснювати посадку, до зупинки з'їхалися автобуси автопарку і заблокували її, а разом і автобус Тетяни Іваницької. Така ж ситуація склалася і у Житомирі.

Ігор Плісак, голова правління ВАТ “Бердичівське АТП 11837”: “Наші машини не можуть там загружатися. Хоча у паспортах є зупинка на Жуйко, тобто біля музичної фабрики. Диспетчера Іваницької не дають грузитися нашим водіям. Були факти побиття наших водіїв. Постійно надходять погрози. Адміністрація завалена рапортами від водіїв. Ми зверталися до обласної адміністрації, міліції. Реакції — нуль”.

Житомирське та Бердичівське начальство довго слухало конкуруючі сторони, вирішило: без перемовин тут не обійтися. Перевізникам знадобилася дві години, аби дійти згоди.

Тетяна Іваницька, приватний підприємець, депутат Житомирської облради: “Автобуси будуть відправлятися з автостанції № 1, № 2 і їхати на Житомир. “Лівих” перевезень ніхто не буде робити. Всі працюватимуть згідно графіка і чинного законодавства. Є такий момент з боку Іваницької, що недобросовісно виконували свої зобов'язання люди, які в мене в оренді. Я взяла тайм-аут, щоб переговорити з ними. Конфлікт вичерпано”.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0