Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Товариству Червоного Хреста - 90 !

Time Додано: вівторок, 22 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Товариство Червоного Хреста відзначило 90-річний ювілей. З нагоди свята, колектив Бердичівської організації товариства привітали представники влади та установ соціальної і медичної галузі міста. Свою дієвість протягом багатьох десятиріч наймасовіше із товариств підтвердило конкретним справами, вважає заступник міського голови Іван Демусь.

Товариству Червоного Хреста - 90 !

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: "Із самого початку своєї діяльності Товариство Червоного Хреста взяло на себе місію роботи із окремими категоріями людей у галузі медицини, соціальної допомоги. Це... інваліди, пенсіонери, ті люди, які дійсно потребують чуйного ставлення."

Бердичівські червонохресники - у числі кращих в області, вважає керівник патронажної служби милосердя обласної організації Товариства Червоного Хреста Валерій Голумбовський. Вони беруть активну участь у 40 різних програмах та проектах.

Валерій Голумбовський керівник патронажної служби милосердя обласної організації Товариства Червоного Хреста: "Однією із важливих програм є програма "Патронажна служба". Товариство Червоного Хреста надає медичну та соціальну допомогу знедоленим, самотнім людям, інвалідам, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам. Серед інших програм вкрай важливою є Чорнобильська програма: в обласній організації існує пересувна діагностична лабораторія, яка працює у населенних пунктах Чорнобильської зони... Також існує програма донорства. Ми заохочуємо населення до вступу у лави донорів крові."

Сьогодні міська організація Товариства Червоного Хреста складається із десяти патронажних сестер милосердя. Вони обслуговують близько 1300 одиноких непрацездатних мешканців міста, які потребують допомоги і просто людської підтримки та спілкування.

Наталія Прандецька патронажна сестра милосердя міської організації Товариства Червоного Хреста: "Так как мы - медсёстры, то и общаемся на медицинские темы: рассказываем о определённых новшествах..., о новых лекарствах, о новых методах обследования. Ну и, конечно, общаемся на бытовые, житейские темы. Нашим больным необходимо внимание и тёплое слово."

За сумлінне виконання своїх обов’язків у галузі медико-соціальної допомоги кращих працівників було нагороджено грамотами міської ради. У свою чергу, обласна організація відзначила ветеранів червонохресного руху - медсестер вищої та 1-ї категорії Валентину Коваленко, Валентину Галянт, Наталію Гавриловську та багатьох інших. Зі слів очільника Бердичівської організації Товариства Червоного Хреста Миколи Бочулі, головне гасло їхньої роботи - "Праця без скарг". Сьогодні, говорить він, колектив працює на "відмінно". Єдина проблема - нестача коштів.

Микола Бочуля керівник міської організації Товариства Червоного Хреста: "Коштів не вистачає... Не всі є благодійниками. Ми розповсюджуємо червонохресні марки, але не кожна людина, не кожний керівник усвідомлює, куди направляються виручені від цього кошти. А йдуть вони на допомогу тим, хто цього потребує. Я радий від того, що ми маємо підтримку міської влади в особі мера та його заступників."

Зі святом іменинників привітали артисти міського Палацу культури. Своє мистецтво колективу бердичівських червонохресників подарували Інна Морозова, супружжя Чебаненків, Тетяна Щенявська та інші місцеві таланти.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0