Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Тетяна Бойко – єдина із Бердичева – складала ЗНО для вчителів

Time Додано: середа, 15 січ. 2020, 17:39 ( 3 міс. назад )

Спробувати власні сили у пілотному проєкті Міносвіти – першій сертифікації вчителів початкових класів – вирішила вчитель НВК №10 Тетяна Бойко. Вона, у числі 25-ти освітян області та єдина із Бердичева, склала, ще й успішно, запропоновані іспити. Їй, як регіональному тренеру нової української школи, каже, було цікаво спробувати інновації особисто, аби знати напевне, про що розповідати колегам.

Тетяна Бойко – єдина із Бердичева – складала ЗНО для вчителів

"Яким був процес проходження вчительської сертифікації, чому не всі змогли успішно її пройти (із 32 лише 25 освітян області), які були труднощі та чому варто все-таки спробувати власні сили?" – відповіді на ці та інші запитання, вважаємо, цікаво буде почути колегам-вчителям від, так би мовити, «першопрохідця» у цій справі – вчителя Тетяни Бойко.

Третім етапом було так зване ЗНО для вчителів, котре проходило в обласному центрі. Умови, зі слів учителя, максимально наближені до ЗНО випускників. На сотню тестових запитань виділялось 3 години. Із 32 освітян 25 змогли успішно пройти сертифікацію. Серед прикрих помилок колег Тетяна Миколаївна називає й ті випадки, коли забули завантажити портфоліо.

Принагідно запитуємо у вчителя про її особистий результат на ЗНО, хоч, звісно, і не наполягаєм на відповіді, так як це, запевняли в Міносвіти, може стати особистою таємницею кожного!

І діти, й колеги, і керівництво школи гарно відгукуються про свого творчого вчителя, яка, до речі, минулого року отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі Global Teacher Prize і, за його підсумками, увійшла у 50-ку кращих учителів України.

Головною метою сертифікації називають стимулювання вчителів до вдосконалення кваліфікаційного рівня обізнаності у професії. Нестача впевненості, дещо занижена самооцінка не дозволили багатьом, на думку педагога, стати учасником подібної інновації. Але, сподівається, наступного разу охочих перевірити власні сили, а заодно й отримати до зарплатні ще 20%, буде більше! У 2020 році на сертифікацію вчителів початкових класів Житомирщини держава запланувала збільшити виділену квоту в 76 осіб. Та й порядок проведення етапів дещо змінили і першим буде, власне, саме ЗНО, підсумки якого покажуть, чи варто робити наступні кроки – портфоліо і відкриті уроки.

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0