Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Тему толерантності обговорювали батьки у 22-ому ДНЗ

Time Додано: четвер, 18 жовт. 2018, 16:41 ( 3 міс. назад )

Формування менталітету толерантності – одне із головних завдань, які ставить перед собою освіта XXI ст. Толерантність – це терпіння, розуміння, дружнє ставлення. Це…

Тему толерантності обговорювали батьки у 22-ому ДНЗ

Толерантність – це саме те, чого так не вистачає, на жаль, сьогодні суспільству. На батьківських зборах у 22-ому садочку говорили на тему толерантності неспроста. У садку відкрили інклюзивну групу, у якій виховують і навчають разом з усіма двох дітей із особливими потребами.

У групі вихователю, як і годиться, допомагає помічник. Жінка каже: буває, навіть ненароком, дитина дитину може образити. Тоді доводиться терпляче пояснювати.

Під час одного експерименту, який підготували вихователі, батьки мали можливість глибоко відчути на собі, як почувається дитина, коли на неї (чи то діти, чи дорослі) начіпляли ярликів. А діти, зазначає вихователь, живуть відповідно до тих сподівань, які були покладені на них дорослими.

На батьківських зборах говорили про переваги інклюзивної освіти. Щоб підсили сказане – послухали 12-літнього Лесика, який хворіє на ДЦП та подивились запропоновану ним казку про соловейка з одним крилом. Ця історія про однокрилого птаха допомагає зрозуміти, як нелегко бути дитиною з особливими потребами і наскільки просто, завдяки терпимості, толерантності, миролюбності й допомозі інших (що і є , так би мовити, другим крилом), дати відчути особливій дитині власну значимість, важливість, потрібність у суспільстві. Вихователі наголошували на усіх перевагах спільного навчання.

Веселим таночком і дзвінкими віршами привітали своїх батьків дітки. Кожній матусі так хочеться, аби її дитина була здоровою і щасливою! В особливий віночок із квітами, листочками й стрічками батьки виклали усі свої бажання, можливості та обов’язки по відношенню до своїх дітей.

Батьки пробували, завдяки Лего «Шість цеглинок», якими граються їх діти, зобразити мрії про майбутні професії. Чи не заслуга наставників у тому, що багато вихованців, зі слів батьків, мріють стати вихователями. Та чи не найголовніше для усіх, аби діти виросли справжніми людьми.

Chatbubbles Коментарів: 0