Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»

Time Додано: четвер, 15 бер. 2018, 17:21 ( 4 міс. назад )

У тому, як б’ють вони ворога на справжній війні, переконався, здається, мало не весь світ, у тому ж, як грають у футбол… переконалися усі, хто протягом 2-х днів мав змогу бути присутнім у спортивній залі 26-ї Бердичівської артбригади: саме там розгорнулися міні-футбольні двобої у рамках першості оперативного командування «Північ». За головні призи ігор – кубки, медалі та грамоти – мали поборотися 13 команд. Усі – представниці військових частин, що входять до «Півночі», з Білої Церкви, Чернігова, Новоград-Волинського, Конотопу, а також з Гуйви та Гончарівського. Господарів першості представляли одразу 2 команди – власне, 26-ї бригади та майстри шкіряного м’яча з 226-го автобату.

Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ» Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ» Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ» Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ» Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»

На урочистій церемонії із відкриттям ігор від імені керівництва та від себе особисто учасників привітали офіцери-військові та представники міської влади.

Ох, і майстерні ж, виявляється, українські вояки у футболі!.. Коли вони так професійно ганяють м’яча, то можна лише уявити, як виконують бойові завдання. Здається, конкуренцію нашим військовим із механізованих бригад, ремонтникам, танкістам, зенітникам на футбольному майданчику здатні скласти лише представники підрозділів оперативного та матеріального забезпечення, ну і, звісно, гармаші. Щодо останніх, то, за інформацією начфіза бригади, команді «бердичівської армії» вдалося без жодного програшу пройти перший етап у групі, виборовши лідерство. Нічого дивного у цьому немає: ще перед стартом двобоїв капітан команди бердичівської арти заявив, мовляв, хлопці – у формі, достатньо підготовлені фізично й морально і лише чекають, коли вже можна буде «Точно в ціль».

Тож наші артилеристи без особливих труднощів вийшли до фінальної частини першості. Труднощі почалися вже ближче до завершення. Дві гри підопічні Тараса Фуркала зіграли внічию, а у фіналі поступилися суперникам-танкістам із Гончарівського. Саме останнім й судилося стати переможцями цієї першості. ІІ місце на ній посіли представники 30-ї окремої механізованої бригади, почесна «бронза» дісталася «богам війни» з Бердичева. Ще одні наші земляки – команда автобату – виступили менш вдало: за результатами зустрічей, за ними – передостаннє місце у першості.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Владимир Куйдич

я Вам так скажу телеканал ВИК полностю подконтрольный меру что скажет то и крутят так вопрос чей это канал так бы и написали ВАСЯ И КОМПАНИЯ я был в часте на Красной горе 14 и 15 марта там проводились соревнования по футзалу среди военных по этому поводу есть репортаж по ВИК так я скажу всех показали - командира, нач физа, Марченка а то что был там Лужанский то даже не то что без коментария но и общий план не показали так что это за херня что это за отношения? Все по сценарию дяди Васи вот и вся песня

Time п'ятниця, 16 бер. 2018, 09:09 (4 міс. назад)