Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Таксист із Житомира інсценував у Бердичеві власне пограбування

Time Додано: середа, 09 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Днями до чергової частини бердичівської міліції звернувся житомирянин, який повідомив, що його пограбували двоє невідомих людей. Чоловік працював в одній із житомирських служб таксі, розповів, що ввечері прийняв замовлення на Бердичів. Двоє молодиків, яких він, начебто, підвозив попрохали водія зупинитися недалеко від Гришковець. Далі, зі слів таксиста, хлопці почали його душити мотузкою, після чого він втратив свідомість. Коли прийшов до тями, автівки вже не було. Розповідь чоловіка викликала у міліціонерів деякі сумніви. По-перше, сліди від зашморгу на шиї у таксиста дещо відрізнялися від таких, що виникають після справжнього нападу. По-друге, той зовсім не міг описати грабіжників. Поки міліціонери спілкувалися з водієм, оперативники вже прочісували місто.

Таксист із Житомира інсценував у Бердичеві власне пограбування

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «На місці пригоди нами дійсно були виявлені сліди, де начебто чоловік лежав без свідомості. Він нам навіть показав слід на шиї від мотузки, юкою його ніби душили. Після декількох годин роботи, ми ще більше засумнівалися в його словах. Далі виявили на одній із вулиць Бердичева його автомобіль без будь-яких пошкоджень, з ключами запалення в замку. При огляді ми не знайшли жодних відбитків пальців інших громадян.»

Після цього працівники міліції зрозуміли, що псевдопостраждалий говорив неправду. Коли таксисту навели усі факти, окрім того, ще й знайшли у його кишені мотузку, чоловік зізнався в інсценуванні. Сказав, що програв у гральні автомати більше трьохсот гривень - усю виручку за робочий день. Не було чим розрахуватися із начальством, не було навіть у кого позичити, тож і спланував своє пограбування.

Інсценував пограбування: «Спонтанно якось все вийшло. Вирішив інсценувати пограбування. З допомогою мотузки зробив на шиї сліди від зашморгу. Машину поставив у дворі, а сам поїхав на інший кінець міста. Потім зателефонував до міліції і сказав, що на мене скоєно напад.»

Подібні випадки інсценізації, розповідають міліціонери, непоодинокі у їхній практиці. І завжди правоохоронці їх розкривають. Покарання для людей, які надають неправдиву інформацію, теж передбачено.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «Є два варіанти розвитку подій. Один, який би був більш доцільним, це притягнути чоловіка до кримінальної відповідальності за неправдивий донос. Але у нас немає заяви від нього, лише свічення по телефону. Немає заяви, немає підстав. Тож інший варіант — це притягнення до адміністративної відповідальності за неправдивий виклик спеціальних служб.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0