Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Шлях до Токіо: Владислав Мазур виступить на Олімпіаді в Японії
Chatbox Роман Бабенко
Есть ещё в продаже термофутболк ...
Time 14:03 - 20-12-2021
Шлях до Токіо: Владислав Мазур виступить на Олімпіаді в Японії
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже решил приобщиться к спор ...
Time 13:05 - 20-12-2021
59 позачергова сесія міської ради: виділення матеріальної підтримки та внесення змін до міського бюджету
Chatbox Роман Бабенко
Ну материальная поддержка хоть ...
Time 12:42 - 15-12-2021
Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги має вдихнути життя у комунальні підприємства та підвищити рівень їхніх послуг
Chatbox Роман Бабенко
Тарифы растут ежегодно, к этому ...
Time 12:02 - 14-12-2021
Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже на волейбол записаться с ...
Time 17:28 - 26-11-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Так не діставайся ж ти нікому!»: на хажинському ставкові намагалися знищити рибу

Time Додано: четвер, 24 жовт. 2013, 06:00 ( більше 8 року назад )

На невеличкому ставку, що у Хажині, рибу впору руками діставати. Але не тому, що її видимо-невидимо, а тому, що потруїли. Чи поглушили.

«Так не діставайся ж ти нікому!»: на хажинському ставкові намагалися знищити рибу

Прийшовши ранком четверга на улюблене місце, рибалки жахнулися: у воді, на березі, в очереті черевом догори тріпотіли десятки рибин. Замість того, аби насолоджуватися риболовлею, чоловіки почали визбирувати сумний врожай. Улов вражав різноманітністю: товстолоби, карасі, коропи, білі амури, щуки – від мальків, котрими берег був просто усіяний і до двокілограмових здорованів. Рибу намагалися потруїти, переконані рибалки, вранці у воді було повно білої суміші – чи то селітра, чи то вапно, чи хлорка, чи дуст якийсь, припускають чоловіки. І називають головного підозрюваного – одного з орендарів ставку, що у селі неподалік.

Олександр, рибалка: «Потрібно вживати якихось заходів! Якщо він навіть і орендар із сусіднього села, то ми – в іншому селі, на ставкові, до якого він не має жодного відношення. Так, при спускові води, риба йде проти течії – така природа. Щось прийде до нього, щось – ні. Але ж для чого знищувати те, що пішло до людей? Це ж не означає, що всю рибу потрібно нищити електровудками. Виходить, «І сам не гам, і другому не дам»…

Напередодні «рибної пригоди», розповідають рибалки, підозрюваний орендар побував на цьому місці. Побачив рибальські човни – викликав рибінспекцію. Інспектори, начебто, прибули, пересвідчилися, що рибу тут ловлять дозволеними способами та й поїхали геть.

Олександр, рибалка: «Інспекція поїхала, а орендар побачив, що тут зібрався товстолоб (видно, він зганяв його сюди хімією), так й так, що аж на парапет виліз. Тож і вирішив влаштувати тут таке. Всі це бачили, на телефони знімали. А риба он плаває напівжива, зі спаленими зябрами. Не знаю, чи хімія це, чи електровудки.»

А скоріш за все, труїли і глушили одночасно, припускають рибалки: ввечері, кажуть, навколо було чути грім вибухових пакетів. Тож наступного ранку любителям вудки та гачка нічого не залишалося, як ходити по коліно у воді та визбирувати лискучих красенів, що ось-ось мали сконати. Вони багато сказали би тій людині, гаряче промовляють чоловіки, але, більш за все, їхні думки займають кілька питань.

Олександр, рибалка, «Навіщо було нищити екологію і вбивати цього малька? Хто його тепер запускатиме? Якщо він не запускав, то навіщо чіпав? Якщо він – такий вже такий хазяїн, то хай би позбирав всю цю дохлу рибу і пішов на базар. То люди там його і вбили б…»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0