Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Табір “Березовий гай” розпочав роботу після дворічної перерви

Time Додано: п'ятниця, 16 лип. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Після дворічної перерви літній дитячий табір “Березовий гай”, що у селі Скраглівка, відновив свою роботу. На урочисте відкриття першої зміни завітало керівництво області та району. Голова райдержадміністрації Олег Шевчук запевнив працівників табору, дітей та батьків, що наступного року “Березовий гай” розпочне свою роботу не у липні, а набагато раніше. Затримка сталася через те, що чиновники довго вирішували, потрібен табір району, чи ні.

Табір “Березовий гай” розпочав роботу після дворічної перерви

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «2 місяці тому на майданчику, де проводилося відкриття, зібралися депутати, підприємці, які одноголосно підтримали мою пропозицію відновити табір. Частину коштів виділили з райбюджету, частина — пожертвування підприємців. Це говорить про те, що злагоджена співпраця дає непоганий результат.»

Звичайно, до дітей без подарунків не приїхав ніхто: привезли футбольні м’ячі, набори для гри у теніс, шахи, аби відпочиваючі могли змагатися у різноманітних чемпіонатах. Зараз у таборі перебуває сто дітей, усі з малозабезпечених сімей та сироти, тобто за безкоштовними путівками, розповідає директор “Березового гаю” Броніслав Слободянюк. Лише 5 путівок було придбано за кошти. Діти між собою ладять, разом беруть участь у колективних заходах, відвідують стадіон, сваритися їм просто немає часу.

Броніслав Слободянюк, директор табору “Березовий гай”: «Щовечора у нас проходять конкурси, до яких діти заздалегідь готуються. Потім дискотека, що діти полюбляють найбільше. Відбій о 10-ій, але ми робимо об 11-ій, все одно не спатимуть.»

Оглянувши чималу територію табору, губернатор Житомирщини Сергій Рижук лишився задоволеним від побаченого. Та все ж, каже посадовець, багато чого ще потрібно зробити.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Проінспектуємо, подивимось, щоб до наступного сезону зробити не тільки косметичний ремонт, а капітальні вклади зробити, щоб тут був суперсучасний табір, де діти б відчували себе затишно, могли б зберегти і примножити здоров’я. Є перший крок, буде наступний і буде ще багато кроків.»

За бюджетні кошти відремонтували їдальню та медпункт, за, так звані, благодійні — облаштували будиночки, де мешкають діти й душовий комплекс. Головне, зазначили керівники, аби юним спортсменам, ерудитам та артистам, які тут відпочивають, подобалось. А ті за три дні встигли і познайомитись, і для загону спільно роботу виконати.

Ірина Старинська, відпочиваюча: «Ми малювали метелика і разом розфарбовували. Кожен загін малюватиме картини, з яких обиратимуть найкращі.»

Окрім веселощів, у таборі діти ще й оздоровлюються, каже директор, адже “Березовий гай” знаходиться на узліссі, де свіже та чисте повітря. Родзинкою тут вважають п’ятиразове харчування. Тож наступного року, сподіваються працівники табору, до них приїде відпочивати ще більше дітей.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0