Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сильних духом та життєлюбних вшанували у Бердичеві у Міжнародний день людей з інвалідністю

Time Додано: четвер, 06 груд. 2018, 15:02 ( 8 міс. назад )

3 грудня Бердичів разом з усім світом вшановував людей з особливими потребами. Про них прийнято казати, що їхні обмежені можливості сторицею компенсуються силою духу, бажанням жити, вірою та надією на краще, небайдужістю до всього, чим живе навколишній світ. Прийнято також відзначати, мовляв, той, хто має інвалідність, повинен бути інтегрованим до суспільства, і доволі рідко хто озвучує той факт, що інтеграція та вже, власне, давно відбулася, що ці люди часто є куди більш повноцінними членами суспільства, аніж дехто зі здорової його частини.

Сильних духом та життєлюбних вшанували у Бердичеві у Міжнародний день людей з інвалідністю

Помітно хвилювався, перебуваючи на сцені міського Палацу культури, міський голова Василь Мазур: яких слів потребують «особливі» люди в особливо непрості часи?..

Так уже роками склалося у Бердичеві, що цього дня місто намагається не забути жодного з присутніх у залі Палацу, приділити увагу кожній організації, в якій працюють з людьми з обмеженими можливостями. Відзначають центр «Насіння Надії» Світлани Мазурець, якому вже 9 років і де опікуються понад сотнею родин. Викликають на сцену активістів місцевих осередків УТОС та УТОГ, згадують про багаторічне прагнення Тетяни Осадчук оселити гармонію у Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Понад 20 років діє у місті Союз інвалідів Ніни Ковальчук, 1700 підопічних користуються послугами терцентру Тамари Каверіної, 10-річний ювілей відзначатимуть наступного року візочники зі «Стимулу» Юрія Яремчука. Не обходять увагою на заході ані кількатисячну міську організацію ветеранів, ані Центр «Промінчик», ані осередок Спілки інвалідів війни та збройних сил.

Для багатьох із цих людей лишень невеличка прогулянка містом – сама по собі вже нечувана розкіш, а сісти до автобуса, дістатися до ринку чи до Пенсійного – випробування ну дуже нелегке. А вони все одно не гублять найкращі з людських чеснот. От така «особливість»…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0