Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Сильні» українці визначили переможців праймеріз та взяли курс на місцеві вибори

Time Додано: четвер, 09 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У Києві пройшов загальноукраїнський форум політичної партії «Сильна Україна». До трьохтисячної когорти його учасників увійшла і бердичівська делегація на чолі з Миколою Гапчуком. Подібні форуми відбуваються раз на рік, тож від лідера партійці сподівались почути дещо важливе. Адже недаремно вони, кажуть, свого часу підтримали саме Сергія Тігіпка.

«Сильні» українці визначили переможців праймеріз та взяли курс на місцеві вибори

Олена Магдил, член БМО політичної партії «Сильна Україна»: «Когда оранжевая революция не оправдала наших надежд, в том числе и моих, я стала искать нового лидера, сильную яркую личность, и мне показалось, что это именно тот человек, который может что-то изменить. У него есть энергия, которой, я думаю, хватит для придания сил и мне. Я тоже хочу что-то изменить в жизни нашего города, чем-то помочь».

Микола Гапчук, голова БМО політичної партії «Сильна Україна»: «Я думаю, сьогодні ми дізнаємось про те, з чим наша партія іде на вибори. Також сподіваємось почути імена регіональних лідерів та інформацію про те, яким має бути податковий кодекс, що про нього нині багато говорять».

Надії сподвижників лідер виправдав, розповівши і про те, як можна підняти вітчизняну економіку та залучити до неї інвесторів, і про те, як новий Податковий кодекс розв’яже підприємцям руки. Велику увагу очільник «Сильної України» приділяє своїй команді, прагнучи зробити її якомога потужнішою. Лише такі люди, за переконанням Сергія Тігіпка, можуть навести в країні порядок.

Напередодні виборів члени «Сильної України» провели попереднє народне голосування – праймеріз. Аби дізнатися, кому з них найбільше довіряють громадяни і відтак скласти виборчі списки. Переможців праймеріз та кандидатів у мери делегатам представили під час форуму. Наприкінці зустрічі Сергій Тігіпко окреслив завдання з підготовки та проведення місцевих виборів – першого серйозного випробування для очолюваної ним партії.

Сергій Тігіпко, голова партії «Сильна Україна»: «Сьогодні є налаштованість на головне – на зміни. Я буду знаходитись в уряді і намагатимусь співпрацювати зі своїми колегами, поки ця налаштованість буде. Взялися за податковий кодекс – зробили. Взялися за митне законодавство – побачити і тут відповідні зміни. Те саме стосується будівництва та дрібніших питань».

Лідер закликав однопартійців налаштуватися на працю і боротьбу, але при цьому не робити прихід до влади самоціллю.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0