Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Сильні» українці визначили переможців праймеріз та взяли курс на місцеві вибори

Time Додано: четвер, 09 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У Києві пройшов загальноукраїнський форум політичної партії «Сильна Україна». До трьохтисячної когорти його учасників увійшла і бердичівська делегація на чолі з Миколою Гапчуком. Подібні форуми відбуваються раз на рік, тож від лідера партійці сподівались почути дещо важливе. Адже недаремно вони, кажуть, свого часу підтримали саме Сергія Тігіпка.

«Сильні» українці визначили переможців праймеріз та взяли курс на місцеві вибори

Олена Магдил, член БМО політичної партії «Сильна Україна»: «Когда оранжевая революция не оправдала наших надежд, в том числе и моих, я стала искать нового лидера, сильную яркую личность, и мне показалось, что это именно тот человек, который может что-то изменить. У него есть энергия, которой, я думаю, хватит для придания сил и мне. Я тоже хочу что-то изменить в жизни нашего города, чем-то помочь».

Микола Гапчук, голова БМО політичної партії «Сильна Україна»: «Я думаю, сьогодні ми дізнаємось про те, з чим наша партія іде на вибори. Також сподіваємось почути імена регіональних лідерів та інформацію про те, яким має бути податковий кодекс, що про нього нині багато говорять».

Надії сподвижників лідер виправдав, розповівши і про те, як можна підняти вітчизняну економіку та залучити до неї інвесторів, і про те, як новий Податковий кодекс розв’яже підприємцям руки. Велику увагу очільник «Сильної України» приділяє своїй команді, прагнучи зробити її якомога потужнішою. Лише такі люди, за переконанням Сергія Тігіпка, можуть навести в країні порядок.

Напередодні виборів члени «Сильної України» провели попереднє народне голосування – праймеріз. Аби дізнатися, кому з них найбільше довіряють громадяни і відтак скласти виборчі списки. Переможців праймеріз та кандидатів у мери делегатам представили під час форуму. Наприкінці зустрічі Сергій Тігіпко окреслив завдання з підготовки та проведення місцевих виборів – першого серйозного випробування для очолюваної ним партії.

Сергій Тігіпко, голова партії «Сильна Україна»: «Сьогодні є налаштованість на головне – на зміни. Я буду знаходитись в уряді і намагатимусь співпрацювати зі своїми колегами, поки ця налаштованість буде. Взялися за податковий кодекс – зробили. Взялися за митне законодавство – побачити і тут відповідні зміни. Те саме стосується будівництва та дрібніших питань».

Лідер закликав однопартійців налаштуватися на працю і боротьбу, але при цьому не робити прихід до влади самоціллю.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0