Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сильні, мужні, витривалі та швидкі мешканці Бердичівщини відзначили День фізичної культури і спорту

Time Додано: неділя, 12 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

В усі часи здорові тілом і духом люди складали основу суспільства, ось чому спорт цінується і донині, говорили представники районної влади на урочистостях з нагоди свята.

Сильні, мужні, витривалі та швидкі мешканці Бердичівщини відзначили День фізичної культури і спорту

Людмила Колесник, заст. голови Бердичівської РДА: “Спорт дійсно єднає всіх, і великих, і малих, людей різних політичних поглядів, різного кольору обличчя. Приємно, що фізична культура і спорт все більше входять у наше життя, стають одними з основних чинників збереження і зміцнення здоров’я нації”.

Лави прихильників активного способу життя у районі невпинно зростають, про що свідчить велика кількість нагороджених спортсменів, їхніх тренерів, ветеранів. Останні згадували: сорок років тому у районі боролись, грали в хокей на льоду та гребли на байдарках. Нині види спорту дещо змінились, але, як і раніше, вони захоплюють. Віднедавна тут і майстри айкідо з’явились. Хто прийшов до них з ножем чи палицею, від них же постраждає — ці спортсмени для своєї перемоги використовують силу нападника.

Також Бердичівщина пишається секцією з бадмінтону, яка шість років діє при Хажинській школі і чиї вихованці змагаються зі значно сильнішими суперниками з усієї країни.

Володимир Дмитришин, тренер з бадмінтону Бердичівської районної ДЮСШ: “Ми боремось за вихід у шістку кращих команд України. Поки що це вдається рідко, тому що сільській школі, де є, а іноді і нема, лише сто учнів, грати важко. Наші найбільші суперники — то дніпропетровська і харківська команди, де є спеціалізовані школи. Проте з рештою областей ми граємо майже нарівні”.

Одним з провідним видів спорту у районі є хокей на траві. Тут “виросло” 11 кандидатів і один майстер спорту. Останній, Андрій Папірник, став справжньою зіркою на малій Батьківщині, бо також входить до молодіжної збірної України. На святі хлопець розкрив секрет свого успіху.

Андрій Папірник, майстер спорту з хокею на траві: “Не сиджу вдома, не лежу на дивані, не дивлюсь телевізор. Я рухаюсь, розвиваюсь спортивно і духовно. На хокей на траві пішов у третьому класі, це дуже вражаючий вид спорту, мені він подобається, найближчим часом не збираюся його залишати”.

За підсумками поточного року, Бердичівський район має усі шанси увійти до п’ятірки кращих серед міст і районів Житомирщини, переконаний голова районної ради Юрій Михальчук. Вітаючи хокеїстів з команд “Барс-Буревісник-1” і “Барс-Буревісник-2”, які нещодавно привезли кубки та перші місця зі змагань у Білорусі, посадовець наголосив: заняття спортом дають не тільки здоров’я.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Спортивні досягнення є ніби індульгенцією для вступу у ВНЗ”.

Урочисте зібрання закінчилось концертом, що його підготували артисти районного будинку культури.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0