Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Своє професійне свято відзначили бердичівські газовики

Time Додано: п'ятниця, 10 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У колі цих людей, здається, дещо більше, ніж в інших колах, прийнято говорити про спадкоємність поколінь та збереження традицій. Можливо тому, що галузь, в якій вони працюють, одна з найстаріших в Україні і Бердичеві зокрема. З професійним святом у міському Палаці культури ім. О. Шабельника вітали колективи двох підприємств — лінійного виробничого управління магістральних газопроводів та ремонтно-транспортного підприємства “Укргазенергосервіс”. Газотранспортна система Бердичева утворилась у далекому 1924-му році, із введенням в експлуатацію Дашавського газового родовища, розповів начальник управління Іван Павлюк. Україна стала першою союзною республікою, що почала експортувати блакитне паливо.

Своє професійне свято відзначили бердичівські газовики

Іван Павлюк, начальник Бердичівського ЛВУМГ: “Наша галузь планомірно розвивається і рухається уперед. Компанія має усі рівні акредитації. Нині компанія ДК “Укртрансгаз”, що є потужним оператором із транспортування газу, має зареєстровані системи управління якістю, що визнані в усьому світі. Наша компанія має 17 філій на території держави. Це є заслугою людей, які своєю працею приумножують наші славні традиції.”

Головне в їхній діяльності, аби газотранспортна система працювала, “як годинник”. І якщо бердичівським газовикам це вдається, то серед іншого завдяки тому, що вони — фахівці з багаторічним досвідом. Бути трубопровідником, монтером чи оператором газорозподільчої станції, звісно, непросто, кажуть іменинники, та хто, як не вони, зроблять так, аби в оселях городян було тепло й затишно?

Андрій Федорчук, начальник РТП БУ “Укргазенергосервіс”: “Професія ремонтника — непомітна, начебто, з першого погляду. Але без неї не обійдешся. Незважаючи на різні моменти, відчутність фінансування, ми продовжуємо робити свою справу, вирішувати тисячі питань, якісно й своєчасно проводити ремонтні роботи.”

Аби наша держава була багатою на нафту й газ, а ті, хто їх видобуває й переробляє — успішними, бажали місцевим газовикам очільники міської й районної влади. Праця у тих — не з легких, розуміють, але чи не є блакитний вогник у домівках мешканців 4-х областей України гідним результатом цієї праці?

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Приємно те, що два виробничих колективи збираються до свята разом — як одна сім’я, зберігають гарні й добрі традиції, започатковані попередніми працівниками й тими, хто нині знаходиться у цій залі. Минулоріч я сказав Івану Богдановичу Павлюку: якщо хочеш бути керівником, якщо хочеш бути бердичівлянином, то повинен зберігати усе те добре, що є у цьому колективі. Як, бачу, він прислухався до поради.”

Людмила Колесник, заступник голови Бердичівської РДА: “ЛВУМГ пройшло славний шлях від аварійно-ремонтного пункту з обслуговування газопроводів до сучасного потужного газового комплексу, що забезпечує природним газом усю промисловість та населення Житомирської, Київської, Хмельницької та Вінницької областей...”

У них — високі показники у роботі, до якої працівники лінійного управління магістральних газопроводів та їхні колеги з “Укргазенергосервісу” ставляться серйозно й відповідально. Як наслідок — грамоти і грошові премії від управління, столичного керівництва та органів місцевого самоврядування. А підтвердженням того, що на відміну від багатьох підприємств, досвід й традиції бердичівські газовики не гублять, а передають молодому поколінню, стали квіти. Їх на святі подарували ветеранам, які віддали галузі десятки років свого життя.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0