Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Своє повноліття відзначила податкова служба України

Time Додано: вівторок, 08 лип. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Як визнають самі працівники цієї установи, їхня повсякденна діяльність не викликає особливого захоплення співгромадян. Вони не повертають людям здоров’я, не відкривають двері у світ знань. Вони намагаються наповнити державний, обласний та міський бюджети. 18 років тому було утворено податкову службу України, а разом із нею — і Бердичівську об’єднану державну податкову інспекцію. У роботі Бердичівської податкової важливо все, стверджують її працівники: своєчасний та якісний облік платників податків, масшатбна роз’яснювальна робота серед населення, робота адмініструючих відділів, які супроводжують на шляху до казни кожну копійку, а також функції аналізу та контролю.

Своє повноліття відзначила податкова служба України

У своїй діяльності податківці всіляко намагаються звернути увагу громадян на проблему соціальної захищеності. Одним із важливих напрямків діяльності Бердичівської ОДПІ є контроль за дотриманням роботодавцями чинного законодавства із залучення найманої робочої сили та боротьба з виплатою так званої заробітної плати «у конвертах».

При цьому, наголошують місцеві податківці, головним аргументом їхньої ії залишаються стабільні стосунки із платниками податків, засновані на партнерстві, взаєморозумінні та довірі. У громадській думці, говорять вони, має бути створене сприятливе, або хоча б толерантне ставлення до питання сплати податків. У цьому їх підтримують керівники міста та району, які прийшли до Бердичівської ОДПІ, щоб привітати колектив із професійним святом. І Василь Мазур, і Юрій Михальчук зійшлися на думці: працю податківців аж ніяк не можна назвати простою.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Коли людина заробила якісь кошти, і тут приходить податківець зі словами: «Поділися — частину віддай державі» - то ця людина сприймає ці слова не дуже позитивно. Але комусь цю місію треба виконувати, і робите це ви... Вже 4 роки податківці займаються наповненням міського бюджету, і це сприяє розвитку міста і реалізації багатьох програм різної направленості.»

Юрій Михальчук голова Бердичівської районної ради: «Наше прагнення вступити до європейського співтовариства ще більше накладатиме обов’язків на податкову службу. А виховання пересічного платника податків протягом цих 18-ти років допоможе у подальшому ставитися до сплати податків так, як це роблять у інших цивілізованих країнах.»

У день свого професійного свята керівництво Бердичівської податкової доповідає громадськості: за підсумками роботи у 1-му півріччі поточного року усі завдання із наповнення державного бюджету податками та платежами, контроль за справляння яких покладено на їхню установу, були виконані повністю.

Ірина Самборська начальник Бердичівської ОДПІ: «Хотілося б сказати, що до цього свята ми підійшли із гарним результатом роботи. До державного бюджету ми зібрали більше коштів, ніж у минулому році на 7,4 млн. грн., до міського бюджету — на 8,5 млн., до бюджету району — на 1,9 млн. грн. У значній мірі це сталося завдяки розумінню платників податків, за що їм велика шана та подяка. Але нам хотілося б бачити новий Податковий кодекс, який був би більш зрозумілим для нас нам і для платників. Не хочеться, щоб наші досягнення, яких є чимало, ... були результатом лише податкового тиску. Розуміння потрібності сплати податків має виховуватися ще з дитинства.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0