Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Своє повноліття відзначила податкова служба України

Time Додано: вівторок, 08 лип. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Як визнають самі працівники цієї установи, їхня повсякденна діяльність не викликає особливого захоплення співгромадян. Вони не повертають людям здоров’я, не відкривають двері у світ знань. Вони намагаються наповнити державний, обласний та міський бюджети. 18 років тому було утворено податкову службу України, а разом із нею — і Бердичівську об’єднану державну податкову інспекцію. У роботі Бердичівської податкової важливо все, стверджують її працівники: своєчасний та якісний облік платників податків, масшатбна роз’яснювальна робота серед населення, робота адмініструючих відділів, які супроводжують на шляху до казни кожну копійку, а також функції аналізу та контролю.

Своє повноліття відзначила податкова служба України

У своїй діяльності податківці всіляко намагаються звернути увагу громадян на проблему соціальної захищеності. Одним із важливих напрямків діяльності Бердичівської ОДПІ є контроль за дотриманням роботодавцями чинного законодавства із залучення найманої робочої сили та боротьба з виплатою так званої заробітної плати «у конвертах».

При цьому, наголошують місцеві податківці, головним аргументом їхньої ії залишаються стабільні стосунки із платниками податків, засновані на партнерстві, взаєморозумінні та довірі. У громадській думці, говорять вони, має бути створене сприятливе, або хоча б толерантне ставлення до питання сплати податків. У цьому їх підтримують керівники міста та району, які прийшли до Бердичівської ОДПІ, щоб привітати колектив із професійним святом. І Василь Мазур, і Юрій Михальчук зійшлися на думці: працю податківців аж ніяк не можна назвати простою.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Коли людина заробила якісь кошти, і тут приходить податківець зі словами: «Поділися — частину віддай державі» - то ця людина сприймає ці слова не дуже позитивно. Але комусь цю місію треба виконувати, і робите це ви... Вже 4 роки податківці займаються наповненням міського бюджету, і це сприяє розвитку міста і реалізації багатьох програм різної направленості.»

Юрій Михальчук голова Бердичівської районної ради: «Наше прагнення вступити до європейського співтовариства ще більше накладатиме обов’язків на податкову службу. А виховання пересічного платника податків протягом цих 18-ти років допоможе у подальшому ставитися до сплати податків так, як це роблять у інших цивілізованих країнах.»

У день свого професійного свята керівництво Бердичівської податкової доповідає громадськості: за підсумками роботи у 1-му півріччі поточного року усі завдання із наповнення державного бюджету податками та платежами, контроль за справляння яких покладено на їхню установу, були виконані повністю.

Ірина Самборська начальник Бердичівської ОДПІ: «Хотілося б сказати, що до цього свята ми підійшли із гарним результатом роботи. До державного бюджету ми зібрали більше коштів, ніж у минулому році на 7,4 млн. грн., до міського бюджету — на 8,5 млн., до бюджету району — на 1,9 млн. грн. У значній мірі це сталося завдяки розумінню платників податків, за що їм велика шана та подяка. Але нам хотілося б бачити новий Податковий кодекс, який був би більш зрозумілим для нас нам і для платників. Не хочеться, щоб наші досягнення, яких є чимало, ... були результатом лише податкового тиску. Розуміння потрібності сплати податків має виховуватися ще з дитинства.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0