Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свої співочі й танцювальні таланти продемонстрували вихователі бердичівських дитсадків

Time Додано: п'ятниця, 26 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Питання, із ким буде доживати віку чоловік у “випадку чого”, турбувало, напевне, не одне покоління представниць прекрасної статі. Цього разу долею сизенького голуба переймалися чарівні дівчата — виховательки 26-го дитячого садка. Робили вони це прямісінько під час огляду колективів художньої самодіяльності дошкільних навчальних закладів Бердичева. Пісня і весна — ось що надихає учасниць фестивалю на те, аби якомога ширше розкрити усі свої таланти. Їм додає радості музика рідного дому, яка час від часу кличе до місця, де на своїх дітей чекають мати й тато. Виховательки пишаються тим, що обрали професію педагога й водночас не забувають про те, що вони, насамперед, жінки. А жінка, за їхнім переконанням, приходить у світ для стрімкого, жагучого та пристрастного почуття.

Свої співочі й танцювальні таланти продемонстрували вихователі бердичівських дитсадків

Як не крути, а головною темою чи не усіх виступів була любов. Дівчата без остраху робили все, щоби полонити серця коханих: вони вдавалися до ворожби та готові були стати будь-чим, аби назавжди опинитися поруч із тим, хто запав до душі. Палкі слова лунали на адресу коханих, у любові зізнавалися батькам та країні, в якій мешкають.

Майя Хворостяна, голова профорганізації ДНЗ № 27 “Мальва”: “У нашому колективі працюють творчі, завзяті люди. Ми любимо все українське — пісні, танці і з задоволенням виконуємо їх на конкурсах. Свою любов до творчості ми намагаємося прищепити своїм вихованцям: зокрема, на заняттях з фізкультури впроваджуємо елементи хореографії, а на занятті зі співів діти грають на музичних інструментів.”

Виконавиці просили пісню злетіти над головами й під її прапором демонстрували свою творчість членам журі. Все виглядало легко й невимушено. Чому? Мабуть тому, що для бердичівських педагогів навіть звітний огляд, як ото екзамен для героя однієї з радянських комедій завжди є святом.

Ірина Бабій, музичний керівник ДНЗ № 16 “Ялинка”: “Ми давно до нього готуємося, намагаємося зробити щось цікаве для глядачів й для себе: вибираємо костюми, вибираємо репертуар. Цьогоріч ми обирали його, враховуючи, що скоро 8 Березня. Пісня про маму, думаю, не могла не зачепити, адже слово “мама” — найголовніше у світі. Ну а щодо пісні про Україну, то кожен, вважаю, має знати кілька патріотичних пісень”

Цьогорічний огляд став святом не лише для вихователів, але й для членів журі. Найголовніший оглядач пісенних й танцювальних талантів Анжела Цвєткова каже: на найвищий бал заслуговують мало не усі колективи. Із переможцем журі ще визначатиметься, а ось про те, що чекає на усіх учасників заходу, відомо вже сьогодні.

Анжела Цвєткова, голова міського профкому працівників освіти і науки: “Під час огляду у мене народилася така думка і думаю, начальник управління освіти мене підтримає: ми усіх учасників повеземо на екскурсію. Відвідаємо санаторій на Хмельниччині, побуваємо у К.-Подільському й Хотині. Вони повинні не лише виховувати дітей, а й відпочивати духовно. Тоді вони зможуть гарно працювати.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0