Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свої перші 70 років та професійне свято відзначили працівники Бердичівського управління магістральних газопроводів

Time Додано: середа, 05 вер. 2018, 13:28 ( близько 2 місяця назад )

Одразу дві святкові дати зібрали у міському Палаці культури колектив Бердичівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів. Привід перший – день працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Ну а привід другий…

Свої перші 70 років та професійне свято відзначили працівники Бердичівського управління магістральних газопроводів

Рівно 70 років тому утворилася газотранспортна система України, а разом із нею – перше газотранспортне підприємство та його підрозділ у Бердичеві. Підрозділ, якому з часом судилося стати Бердичівським ЛВУМГ. Починалося все з того, що у місті розташувався 4-й район експлуатації газопроводу «Дашава-Київ», а це – усього 100 км. магістралі, аварійно-ремонтна служба, служба зв’язку та невеличке селище. Дві вантажівки, тракторець, тринога з ручною лебідкою та землекопи замість екскаватора… Етапи розвитку змінювалися затишшям, та зрештою, підприємство міцно ставало на ноги – з новими газопроводами та газорозподільними станціями, із величезною компресорною станцією та житлом для працівників. Старе обладнання відходило у минуле, поступаючись новітнім технологіям.

Сьогодні Бердичівське ЛВУМГ, ось уже 6 років очолюване Валерієм Лохманом, – це потужне підприємство, що складається з цілого ряду служб: лінійно-експлуатаційної, служби ГРС, компресорної станції у Садках, метрологічної служби та служби з енерговодопостачання, автотранспортного господарства тощо. Це колектив у понад 300 працівників, це майже 1400 км. магістральних газопроводів та 74 газорозподільні станції, розташовані на Житомирщині, Київщині, Вінниччині та Хмельниччині.

Головне у роботі всього вищеперерахованого – безаварійність та безперервність, зазначив на урочистостях з нагоди подвійного свята Валерій Лохман. А ще – шана до тих, хто віддав управлінню роки праці й до тих, хто забезпечує подачу блакитного палива сьогодні.

Бердичівські газовики увійшли до числа відзначених на найвищому рівні: орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородять у Києві електрогазозварювальника 6 розряду ЛЕС Володимира Гавриша, там само у столиці отримає Почесну грамоту від НАК «Нафтогаз України» інженер-електронік Олександр Корнієць. Відзнакою АТ «Укртрансгаз» нагородили у Бердичеві начальника ЛЕС Петра Оначука. Окрім того, кращим працівникам управління – машиністам екскаваторів, монтерам, водіям, операторам ГРС, диспетчерам, майстрам, слюсарям, хімікам тощо – вручили Грамоти та Подяки від «Укртрансгазу», «Київтрансгазу», безпосередньо від керівництва Бердичівського управління.

Незмінно з готовністю та приємністю, за власним зізнанням, розділяють із газовиками їхні свята керівники міста. А все тому, констатують, що на підприємстві панують людські стосунки та повага до людини праці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0