Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Світова фінансова криза докотилася і до Бердичева

Time Додано: вівторок, 04 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

До таких висновків дійшли на засіданні виконавчого комітету, де розглядали соціально-економічний розвиток міста за 9 місяців. Великі підприємства призупинили роботу. У податківців з'явилися труднощі із виконанням міського бюджету. Не доотримали декількасот тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб.

Світова фінансова криза докотилася і до Бердичева

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “За статистичними даними місто спрацювало непогано, але, на жаль, воно не ізольоване. Спостерігаються тенденції по скороченню виробництва, звільнення працівників, зниження темпів випуску продукції, відповідно зменшуються надходження до бюджету усіх рівнів .”

Попри світові фінансові негаразди бюджет Бердичева виконується. Із початку вересня із міської кишені витратили 117 мільйонів гривень, але 81 % цих грошей пішло на виплату заробітної плати бюджетникам. До кінця року очікують негативних тенденцій: зменшення надходжень до бюджету і дефіцит близько 4 мільйонів гривень. Доведеться затягувати паски.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Це буде стосуватися бюджетних організацій. Мінімізація витрат, фінансування тільки захищених статей, не виключена мінімізація штату, відпустки за свій рахунок. Згідно постанов Кабміну будемо розглядати всі шляхи зменшення витрат”.

Більше оптимізму членам виконавчого комітету вселило питання про роботу фільмотеки та музею Бердичева зі збереження історії. Цикл “Ветерани великої вітчизняної війни розповідають”, який виготовили працівники фільмотеки високо оцінили у міській та обласній радах ветеранів. Досвід Бердичева взяли на озброєння і у інших містах Житомирщини. Там хочуть відзняти такі ж матеріали і виховувати молодь на патріотичних традиціях.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0