Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Світова фінансова криза докотилася і до Бердичева

Time Додано: вівторок, 04 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

До таких висновків дійшли на засіданні виконавчого комітету, де розглядали соціально-економічний розвиток міста за 9 місяців. Великі підприємства призупинили роботу. У податківців з'явилися труднощі із виконанням міського бюджету. Не доотримали декількасот тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб.

Світова фінансова криза докотилася і до Бердичева

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “За статистичними даними місто спрацювало непогано, але, на жаль, воно не ізольоване. Спостерігаються тенденції по скороченню виробництва, звільнення працівників, зниження темпів випуску продукції, відповідно зменшуються надходження до бюджету усіх рівнів .”

Попри світові фінансові негаразди бюджет Бердичева виконується. Із початку вересня із міської кишені витратили 117 мільйонів гривень, але 81 % цих грошей пішло на виплату заробітної плати бюджетникам. До кінця року очікують негативних тенденцій: зменшення надходжень до бюджету і дефіцит близько 4 мільйонів гривень. Доведеться затягувати паски.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Це буде стосуватися бюджетних організацій. Мінімізація витрат, фінансування тільки захищених статей, не виключена мінімізація штату, відпустки за свій рахунок. Згідно постанов Кабміну будемо розглядати всі шляхи зменшення витрат”.

Більше оптимізму членам виконавчого комітету вселило питання про роботу фільмотеки та музею Бердичева зі збереження історії. Цикл “Ветерани великої вітчизняної війни розповідають”, який виготовили працівники фільмотеки високо оцінили у міській та обласній радах ветеранів. Досвід Бердичева взяли на озброєння і у інших містах Житомирщини. Там хочуть відзняти такі ж матеріали і виховувати молодь на патріотичних традиціях.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0