Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Світ поетичних образів 6-класниці Юлії Сороки

Time Додано: понеділок, 17 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Коли на душі легко та затишно, Юлія Сорока пише вірші або прозу. Для неї поезія - як художнє віддзеркалення навколишнього світу. Це особливий стан душі, каже 12-річна дівчинка.

Світ поетичних образів 6-класниці Юлії Сороки

Юлія Сорока, учениця 6 класу ЗОШ № 17: "Свій перший вірш я написала у 9 років, він називається "Сонечко". Я йшла літом полем. І мені захотілося якось відтворити цю красу. І народилися перші рядки. Я вирішила написати вірш. Через декілька днів до мене знову прийшло натхнення. І я вже написала про квіти. І так щодня намагалася писати про все, що мене оточує. І відтворювати всю красу у віршах.

Осінь ходить по садах,

Листя кидає на дах.

Всі дерева пожовтіли,

І у смутку затремтіли:

- Нащо листя ти зриваєш?

Серця зовсім ти не маєш...

Осінь їм відповідає:

- Ні, я серце гарне маю,

Ну а листя я зриваю,

Щоб прийшла зима біленька,

Снігом вкрила все гарненько.

Ви дрімайте до весни,

Хай вам сняться добрі сни...

Людей часто поділяють на фізиків і ліриків. За світосприйняттям Юля Сорока - романтик, каже її перша вчителька.

Валентина Троц, вчитель початкових класів ЗОШ № 17:

"Юля ще з другого класу почала писати твори. Вона вела щоденник, у якому записувала свої вірші, казки та оповідання. Її твори навіть друкувалися у журналі "Умка".

Юля ставиться до своєї творчості вимогливо, зауважуючи, що іноді поетичні образи народжуються внаслідок копіткої праці над кожним словом. Дівчинка пише про те, що нас оточує. Любить природу, рідну землю та своє місто. І мріє стати вчителем молодших класів.

Надія Вітковська, вчитель української мови та літератури ЗОШ № 17: "Вона пише дуже цікаві твори, дівчинка спостережлива, пише прекрасні вірші, любить українську мову, закохана в поезію. Її творче зростання відчувається із кожним днем. Вона бере активну участь у всіх конкурсах, які проводяться в школі та місті. Вона - переможниця багатьох конкурсів".

Олена Мельник, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 17: "Стала переможницею міського конкурсу"Олімпійський рух і сьогодення". Зайняла друге місце у цьому конкурсі в області. Юля дуже гарно вчиться. В неї дуже розвинені образне мислення та мовлення. Вона взагалі відмінниця. Активна у всьому: у навчання і виховній роботі".

Світ поетичних образів юної авторки звичайний - у ньому живуть дерева, рослини, тварини та дитячі мрії.

Юлія Сорока, учениця 6 класу ЗОШ № 17: "Найбільше мені пишеться взимку та навесні. Зима - це така пора року, яка зачаровує. Вона дуже гарна. Я намагаюсь описати її у своїх віршах. А весною все починає відроджуватися, знову розцвітати. Це чудова пора року. Вона дає багато тем. Можна написати гарні вірші».

Вчителі дівчинки розповідають: колишня першокласниця підросла і внутрішньо стала набагато глибшою. Юля цікавиться багатьма науками, та улюбленими є мова і література. Тому у бібліотеці вона - часта гостя.

Людмила Маюн, класний керівник 6-Б класу ЗОШ № 17:

"Вона - прекрасний співрозмовник. Може знайти спільну мову з будь-якого питання. Крім того, що цікавиться українською мовою, вона цікавиться й іншими предметами. Допомагає всім у різних справах. Завжди перша в усьому".

Наступний номер учнівської газети "Шкільний вулик" буде присвячений творчості Юлії Сороки, повідомили у 17-й школі. Дівчинка настільки талановита й органічна, що з нею безмежно цікаво спілкуватися – дружити та розмовляти. Такої думки подруги шестикласниці.

Марія Шинькарук, учениця 6 класу ЗОШ № 17: "Вона дуже цікава у спілкуванні. Ми з нею часто гуляємо, спілкуємося на різні теми. В основному вона розповідає мені різні історії".

Вірш "Мій Бердичів" Юлії Сороки визнаний кращим у міському творчому конкурсі. На його текст Сергій Ігнатенко написав музику. Прем’єра пісні відбулася на цьогорічному святі "Місто нашої долі".

Сергій Ігнатенко, композитор та аранжувальник: "Ви знаєте і розумієте: це дитячі вірші. Але як дитина може так написати про наше місто!? І так це написано - навіть не скажеш, що це - школярка. Нібито написала доросла людина. Так сказати у віршах – це непросто. Написала, ніби пройшла життєвий шлях. Вірші бувають різні: є вірші, а є пісенні вірші. Я коли написав мелодію до цих слів, відчув, що це буде новий хіт, бердичівський хіт! Вийшла чудова пісня!»

Знайомі та друзі Юлії переконані: у дівчинки є майбутнє, тому що вже зараз вона пише хороші, задушевні вірші.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0