Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свій життєвий і творчий ювілей відзначив Юрій Чебаненко

Time Додано: п'ятниця, 22 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Свій життєвий і творчий ювілей відзначив Юрій Чебаненко, соліст Народного аматорського хору ветеранів війни і праці та ансамблю української пісні “Бердичі”. Юрію Гавриловичу виповнилося 70. Увесь цей час з ним завжди була поруч пісня.

Свій життєвий і творчий ювілей відзначив Юрій Чебаненко

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Людина, яка нас зібрала сьогодні має незламний характер, сил духу, це справжній бердичівський козак”.

Юрій Чебаненко змалку натерпівся поневірянь. Його батько загинув у війні, мати ще молодою померла від важких хвороб. Юрій Гаврилович зростав у дитячому будинку. Потім працював на заводі “Прогрес”, старшим художником при автошколі ДОСААФ, був депутатом міської ради і увесь цей час мріяв про велику сцену, адже в душі відчував себе артистом.

Зінаїда Чебаненко, дружина Ю. Чебаненка: “У нього пісня завжди на першому місці, лише потім він поїсти сяде”.

Саме пісня поєднала у шлюбі Юрія Гавриловича та Зінаїду Самойлівну. Вони познайомилися на репетиції хору ветеранів війни та праці. Бердичів отримав нову подружню пару і сімейний дует. Нещодавно він з успіхом виступив на обласному творчому конкурсі імені Анатолія Пашкевича “Мамина вишня”. Пісні про матір, родину та Батьківщину — то коник Юрія та Зінаїди Чебаненків.

Юрій Чебаненко, ювіляр: “Я увесь час виступаю — це моє захоплення і моє життя. Коли чую вдячні слова від людей і подяку — це для мене, як ліки”.

Галина Марковська: “Ми любимо цю родину, їхню творчість. Хай усі їхні мрії здійсняться”.

Ще одна пристрасть у житті Юрія Чебаненка — художня творчість. Він намалював десятки картин. Це переважно пейзажі рідного краю. Три роки поспіль художник був дипломантом Всеукраїнської виставки у місті Києві. Юрій Чебаненко дарує свої роботи друзям та знайомим, а ще мріє про велику персональну виставку.

Зінаїда Чебаненко, дружина Ю. Чебаненка: “Не можна сказати, що він любить більше - співати чи малювати. І перше, і друге - нероздільне”.

Ювілейний вечір зібрав найкращих друзів та колег співочої родини Чебаненків. Юрій Гаврилович запевнив гостей: на відпочинок поки не збирається. Він сповнений енергії та запалу. Все через пісню, без якої він не може жити.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0