Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свій погляд на красу Полісся представили у Житомирі бердичівські фотохудожники

Time Додано: четвер, 18 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У залі мистецтв наукової бібліотеки відкрилася виставка фотоклубу «Бердичів», поряд – підсумкова обласна. Під одним дахом бердичівських митців об\'єднав Валерій Мельников. Рік тому тому він заснував клуб, у якому нині 13 членів і двоє кандидатів на вступ.

Свій погляд на красу Полісся представили у Житомирі бердичівські фотохудожники

Валерій Мельников, голова правління фотоклубу «Бердичів»: «В Бердичеві дуже багато хороших фотографів. Хотілося певним чином об\'єднати їх в одне ціле, щоб була користь для розвитку. Творчі люди ростуть, коли є оцінка, критика. Для цього і створено фотоклуб. Тут зібралися люди, які бачать навколишній світ по-особливому».

Роботи бердичівських фотохудожників прикрасили обласну виставку. Із 168 представлених світлин туди відібрали 86. Задля об\'єктивної оцінки члени журі не заглядали, хто є автором знімка. Хороша фотографія це та, на яку хочеться дивитися, вважає голова Житомирської обласної спілки фотохудожників. Саме такими журі визнало роботи бердичівлян Василя Мельника, Володимира Поліщука, Валерія Мельникова та братів Самонових.

Віктор Одоміч, голова Житомирської обласної спілки фотохудожників: «Технічний натуралізм може привабити, але на дуже короткий термін. Жива фотографія буде жити. Творчий знімок завжди привертає до себе, люди отримують задоволення».

Свою переможну у номінації «Жанрові сцени» світлину Сергій та Денис Самонови зробили на Хрещатику. Якраз випробовували новий фотоапарт, коли помітили заплаканого хлопчика. Свою творчість брати не розділяють. Вони вже відкривали персональні виставки у Житомирі та Вінниці.

Денис Самонов, фотохудожник: «Це був випадковий кадр. Дитина відстала від своїх батьків і почала капризувати, а мама не звертала на неї уваги».

Кращим у номінації «Жанрові сцени» журі обласного конкурсу визнало роботу бердичівлянина Василя Мельника. Першу художню фотографію він зробив у 1969 році. Знову взяв у руки фотоапарат після 25-річної перерви. Василь Мельник хоче побачити сам і показати людям красу заходу сонця, квітки, посмішки малюка та зморшки старця - все те, що створив Господь Бог. А він створив все \"вельми добре\" і це варте захоплення, вважає автор.

Василь Мельник, фотохудожник: «Пасічник — мій родич. Ця людина є зразком у моєму житті. Майстер золоті руки заводу «Комсомолець», кавалер ордену Червоного прапора, поважна людина на заводі і нашій вулиці».

Нагороди обласної спілки фотохудожників отримав також Максим Мельников за друге місце у номінації «Пейзаж» та Володимир Поліщук – за третє у номінації «Портрет». «Діти індиго» так назвав свою роботу автор. Особливими здібностями фотохудожник наділив свою дочку Дарусю.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Мені сподобалася оцінка житомирян наших робіт. Ми мали змогу їх бачити раніше. Але коли йде оцінка від людей, які багато бачили, були на різних виставках — нам це приємно чути».

25 грудня виставка фотоклубу «Бердичів» відкриється у нашому місті. Світлин автори обіцяють показати більше. А якщо буде воля Житомирської спілки, то у Бердичеві готові прийняти і обласну виставку.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0