Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свій погляд на красу Полісся представили у Житомирі бердичівські фотохудожники

Time Додано: четвер, 18 груд. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У залі мистецтв наукової бібліотеки відкрилася виставка фотоклубу «Бердичів», поряд – підсумкова обласна. Під одним дахом бердичівських митців об\'єднав Валерій Мельников. Рік тому тому він заснував клуб, у якому нині 13 членів і двоє кандидатів на вступ.

Свій погляд на красу Полісся представили у Житомирі бердичівські фотохудожники

Валерій Мельников, голова правління фотоклубу «Бердичів»: «В Бердичеві дуже багато хороших фотографів. Хотілося певним чином об\'єднати їх в одне ціле, щоб була користь для розвитку. Творчі люди ростуть, коли є оцінка, критика. Для цього і створено фотоклуб. Тут зібралися люди, які бачать навколишній світ по-особливому».

Роботи бердичівських фотохудожників прикрасили обласну виставку. Із 168 представлених світлин туди відібрали 86. Задля об\'єктивної оцінки члени журі не заглядали, хто є автором знімка. Хороша фотографія це та, на яку хочеться дивитися, вважає голова Житомирської обласної спілки фотохудожників. Саме такими журі визнало роботи бердичівлян Василя Мельника, Володимира Поліщука, Валерія Мельникова та братів Самонових.

Віктор Одоміч, голова Житомирської обласної спілки фотохудожників: «Технічний натуралізм може привабити, але на дуже короткий термін. Жива фотографія буде жити. Творчий знімок завжди привертає до себе, люди отримують задоволення».

Свою переможну у номінації «Жанрові сцени» світлину Сергій та Денис Самонови зробили на Хрещатику. Якраз випробовували новий фотоапарт, коли помітили заплаканого хлопчика. Свою творчість брати не розділяють. Вони вже відкривали персональні виставки у Житомирі та Вінниці.

Денис Самонов, фотохудожник: «Це був випадковий кадр. Дитина відстала від своїх батьків і почала капризувати, а мама не звертала на неї уваги».

Кращим у номінації «Жанрові сцени» журі обласного конкурсу визнало роботу бердичівлянина Василя Мельника. Першу художню фотографію він зробив у 1969 році. Знову взяв у руки фотоапарат після 25-річної перерви. Василь Мельник хоче побачити сам і показати людям красу заходу сонця, квітки, посмішки малюка та зморшки старця - все те, що створив Господь Бог. А він створив все \"вельми добре\" і це варте захоплення, вважає автор.

Василь Мельник, фотохудожник: «Пасічник — мій родич. Ця людина є зразком у моєму житті. Майстер золоті руки заводу «Комсомолець», кавалер ордену Червоного прапора, поважна людина на заводі і нашій вулиці».

Нагороди обласної спілки фотохудожників отримав також Максим Мельников за друге місце у номінації «Пейзаж» та Володимир Поліщук – за третє у номінації «Портрет». «Діти індиго» так назвав свою роботу автор. Особливими здібностями фотохудожник наділив свою дочку Дарусю.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Мені сподобалася оцінка житомирян наших робіт. Ми мали змогу їх бачити раніше. Але коли йде оцінка від людей, які багато бачили, були на різних виставках — нам це приємно чути».

25 грудня виставка фотоклубу «Бердичів» відкриється у нашому місті. Світлин автори обіцяють показати більше. А якщо буде воля Житомирської спілки, то у Бердичеві готові прийняти і обласну виставку.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0