Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свій гімн незабаром матиме Бердичівський район

Time Додано: понеділок, 27 квіт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

До 70-річчя його утворення районна влада оголосила конкурс на найкраще оспівування і возвеличення регіону. Прапор та герб району депутати вже затвердили. На черзі — слова і музика гімну.

Свій гімн незабаром матиме Бердичівський район

Лариса Савенко, консультант голови Бердичівської райради: “На адресу газети і райради надійшло 13 варіантів гімну. Певних вимог перед конкурсантами ми не ставили, гімн повинен тривати не більше двох хвилин і відображати національні традиції Бердичівського району”.

Музику гімну скоріше за все напише Олесь Коляда, кажуть у райраді. Лариса Савенко вже підготувала текст для композитора і членів оргкомітету. Ініціали авторів спеціально приховали, аби конкурс був чесним.

Після прослуховування слова та музику гімну затвердять депутати. Кожна сесія розпочинатиметься його виконанням. Гімн планують умикати в записі. Депутати будуть підспівувати. А переможець конкурсу отримає похвальну грамоту і подарунок.

70-річчя з дня утворення Бердичівщини будуть відзначати пишно — розповідає голова райради. Приїде багато гостей, серед яких видатні земляки та гості із-за кордону. Низку заходів уже провели — кілька спортивних турнірів.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “28 травня буде проведений міжобласний турнір з хоккею на траві, сподіваюся, наша команда займе переможне місце. Увесь актив району 28 червня збереться у районному будинку культури — на головних урочистостях”.

На святкуванні ювілею району перш за все вшановуватимуть його активістів, людей, які своїми вчинками та працею возвеличували бердичівський край.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Вперше на заході буде відзначено почесних громадян Бердичівського району. Їм буде вручена відповідна медаль і грошова премія”.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0