Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свій гімн незабаром матиме Бердичівський район

Time Додано: понеділок, 27 квіт. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

До 70-річчя його утворення районна влада оголосила конкурс на найкраще оспівування і возвеличення регіону. Прапор та герб району депутати вже затвердили. На черзі — слова і музика гімну.

Свій гімн незабаром матиме Бердичівський район

Лариса Савенко, консультант голови Бердичівської райради: “На адресу газети і райради надійшло 13 варіантів гімну. Певних вимог перед конкурсантами ми не ставили, гімн повинен тривати не більше двох хвилин і відображати національні традиції Бердичівського району”.

Музику гімну скоріше за все напише Олесь Коляда, кажуть у райраді. Лариса Савенко вже підготувала текст для композитора і членів оргкомітету. Ініціали авторів спеціально приховали, аби конкурс був чесним.

Після прослуховування слова та музику гімну затвердять депутати. Кожна сесія розпочинатиметься його виконанням. Гімн планують умикати в записі. Депутати будуть підспівувати. А переможець конкурсу отримає похвальну грамоту і подарунок.

70-річчя з дня утворення Бердичівщини будуть відзначати пишно — розповідає голова райради. Приїде багато гостей, серед яких видатні земляки та гості із-за кордону. Низку заходів уже провели — кілька спортивних турнірів.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “28 травня буде проведений міжобласний турнір з хоккею на траві, сподіваюся, наша команда займе переможне місце. Увесь актив району 28 червня збереться у районному будинку культури — на головних урочистостях”.

На святкуванні ювілею району перш за все вшановуватимуть його активістів, людей, які своїми вчинками та працею возвеличували бердичівський край.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Вперше на заході буде відзначено почесних громадян Бердичівського району. Їм буде вручена відповідна медаль і грошова премія”.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0