Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свій гімн незабаром матиме Бердичівський район

Time Додано: понеділок, 27 квіт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

До 70-річчя його утворення районна влада оголосила конкурс на найкраще оспівування і возвеличення регіону. Прапор та герб району депутати вже затвердили. На черзі — слова і музика гімну.

Свій гімн незабаром матиме Бердичівський район

Лариса Савенко, консультант голови Бердичівської райради: “На адресу газети і райради надійшло 13 варіантів гімну. Певних вимог перед конкурсантами ми не ставили, гімн повинен тривати не більше двох хвилин і відображати національні традиції Бердичівського району”.

Музику гімну скоріше за все напише Олесь Коляда, кажуть у райраді. Лариса Савенко вже підготувала текст для композитора і членів оргкомітету. Ініціали авторів спеціально приховали, аби конкурс був чесним.

Після прослуховування слова та музику гімну затвердять депутати. Кожна сесія розпочинатиметься його виконанням. Гімн планують умикати в записі. Депутати будуть підспівувати. А переможець конкурсу отримає похвальну грамоту і подарунок.

70-річчя з дня утворення Бердичівщини будуть відзначати пишно — розповідає голова райради. Приїде багато гостей, серед яких видатні земляки та гості із-за кордону. Низку заходів уже провели — кілька спортивних турнірів.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “28 травня буде проведений міжобласний турнір з хоккею на траві, сподіваюся, наша команда займе переможне місце. Увесь актив району 28 червня збереться у районному будинку культури — на головних урочистостях”.

На святкуванні ювілею району перш за все вшановуватимуть його активістів, людей, які своїми вчинками та працею возвеличували бердичівський край.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Вперше на заході буде відзначено почесних громадян Бердичівського району. Їм буде вручена відповідна медаль і грошова премія”.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0