Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Святий Миколай завітав до дитячої бібліотеки

Time Додано: субота, 18 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Подорож святого Миколая Бердичевом розпочалася з дитячої бібліотеки. Учні п’ятої школи разом із колективом храму книги влаштували для своїх друзів та батьків святкову виставу. У ній вони розповідали про життя та діяльність покровителя дітей. Яскраві зірочки, які освітлюють шлях святому Миколаєві, а також янголята, які відчиняють йому двері, усі вони зійшлися в одному місці — залі бібліотеки. Перш за все, кажуть діти, потрібно написати листа Миколаю, аби розповісти у ньому, яким ти був слухняним, скільки гарних справ зробив, і тоді отримаєш подарунок.

Святий Миколай завітав до дитячої бібліотеки

Юлія Мельничук, учениця 4 А класу ЗОШ №5: «Святий Миколай приносять дітям під подушку подарунки. Якщо вони себе гарно та чемно поводили, то він їм кладе гарні гостинці, щоб вони були ще кращими. Неслухняним діткам він кладе різочку від чортика.»

Не зіпсував чекання на прихід Миколая навіть симпатичний чортик. Його янголята швидко знайшли серед чисельної кількості дітей. Перед тим, як відправити додому, надолужили, що не варто робити пакостей, а бути добрим. За це, кажуть діти, Миколай і йому подарунка залишить. Окрім того, що святий роздає малюкам різні солодощі та іграшки, він ще й навчає їх розуму.

Юлія Ліщинська, учениця 4 А класу ЗОШ №5: «Він вчить діток бути слухняними і гарно вчитися. Тоді Миколай принесе їм ще подарунків.»

Валентина Петрухіна, заст. директора по роботі з дітьми

МЦБС: «Це свято навчає тому, щоб діти були добрими, щоб слухалися своїх батьків, щоб дорожили своїми вчителями, друзями і робили лише доюрі справи. Адже тільки за це св. Миколай обдаровує діток, є їхнім ангелом-хоронителем. Св. Миколай не лише добрих діток бере під свою опіку, а й усіх дітей світу. І наше свято було для того, щоб вони це відчули.»

Нарешті з’явився святий Миколай, покровитель та охоронець усіх дітей на землі. Зрозумівши, що на нього вже давно чекали, він одразу перейшов до справи — роздав слухняним та чемним дітям подарунки. Без уваги Миколая не залишився жоден з присутніх на святі, адже усі малюки цілий рік були гарними та ввічливими, старанними учнями та помічниками батьків. Кожна дитина бажає від Миколая отримати щось цінне, та все ж у чомусь їхні думки збігаються.

Анна Пуха, учениця 4 А класу ЗОШ №5: «Я хочу здоров’я для своєї матусі, щоб вона жила довго і ніколи не хворіла. Бажаю здоров’я для всієї родини, для всього світу, а також великого щастя.»

Юлія Ліщинська, учениця 4 А класу ЗОШ №5: «Здоров’я своїй родині і собі.»

Після цієї вистави, кажуть діти, а також після подарунків Миколая, вони зрозуміли: потрібно завжди бути хорошими людьми. Не чекаючи на цукерки чи іграшки, потрібно допомагати батькам та гарно вчитися у школі. І тоді ти ніколи не знайдеш під подушкою різочку.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0