Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свято місцевого самоврядування у Бердичівському районі

Time Додано: субота, 08 груд. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Працівників органів місцевого самоврядування та депутатів рад різних рівнів привітали із їхнім професійним святом у районному Будинку культури. Голова Бердичівської районної ради Юрій Михальчук передав учасникам урочистого зібрання поздоровлення від Президента України Віктора Ющенка та Голови Верховної Ради Арсенія Яценюка. Юрій Михальчук побажав головам сільських та селищних рад реалізувати положення, задекларовані ними у передвиборчих програмах. Серед багатьох питань, які мають вирішити, - розвиток мережі дошкільних закладів та подальша газифікація району, каже голова районної ради.

Свято місцевого самоврядування у Бердичівському районі

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «На сьогодні ми відкрили шість нових дошкільних закладів. До нового року відкриється ще один – у селі П’ятигірка. Разом з тим є певні зрушення у газифікації. У Скраглівці, Райках та Швайківці вже запалили «голубий вогник». На черзі – Слободище, Катеринівка, Мирославка та Малосілка. Це надасть нам змогу протягом 2008 року газифікувати район на 80%».

Звітувавши перед учасниками урочистості про здобутки району у різних галузях господарства, Юрій Михальчук зупинився і на проблемах духовного характеру. Відзначив роботу громади з вшанування пам’яті жертв Голодомору. Потрібно, говорить голова районної ради, щоб діти та онуки не забували про цю трагічну сторінку історії українського народу.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Я думаю, що особистою необхідністю громади кожного села, кожного голови сільради є встановлення меморіального знаку на вшанування жертв Голодомору не лише 32-33 років, а й 22-23 років. Це, думаю, буде гарним внеском у загальну справу вшанування їхньої пам’яті. Щоб не повторити такого у майбутньому».

Учасників свята привітав голова райдержадміністрації Леонід Бакановський. Місцеве самоврядування на Бердичівщині має широкі перспективи для удосконалення і розвитку, каже він.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської райдержадміністрації: «З часу проголошення незалежності та прийняття Конституції українське місцеве самоврядування стало одним із інститутів демократичного ладу. А його організації відіграють провідну роль у суспільному житті. Одна селищна, 29 сільських та районна ради , депутатський корпус вирішують питання місцевого та районного значення, забезпечують діяльність територіальних громад. Чимало робиться на цьому шляху. Але ще більше роботи попереду. Спільна наполеглива праця між гілками влади, громадськими організаціями та підприємцями дає результати, які спрямовані на стабільність у зростанні економічних показників».

Рейтинг Бердичівщини серед інших 28 районів та міст області у порівнянні з 2004 роком піднявся з 19-го місця на 9-те, наголосив Леонід Бакановський. Особливі поздоровлення він адресував ветеранам руху самоврядування. Голова райдержадміністрації повідомив, що за значний особистий внесок у підвищення ролі місцевого самоврядування голову районної ради Юрія Михальчука Кабінет Міністрів України нагородив Почесною грамотою та відповідною відзнакою.

У районі започатковано традицію відзначати кращих голів сільських рад. Такими визнано Скаківського та Мирославського. Святкові поздоровлення присутнім у залі підготували учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури.

У конкурсі на кращу сільську раду перше місце посіла Іванковецька. Друге – Старосолотвинська, і третє - Слободищенська.

Депутатів обласної ради Олександра Дмитрука та Євгена Мончаківського на святі відзначили Подяками за активну підтримку діяльності районної ради.

Олександр Дмитрук, депутат Житомирської обласної ради : «Від імені керівництва обласної ради, всього депутатського корпусу, від імені фракції «Наша Україна» та особисто від себе вітаю всіх людей, причетних до цього свята. Це і депутати сільських рад у першу чергу».

Ігорю Мосійчуку, Рейському сільскому голові, вручили Грамоту Житомирської обласної ради. Його ім’я занесено до Книги пошани облради.

На завершення свята всіх учасників зібрання привітав камерний хор педагогічного коледжу.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0