Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Свято, яке завжди з тобою…

Time Додано: понеділок, 31 бер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Муза театру Мельпомена з’явилася на сцені міського Палацу культури. Його залу у Міжнародний День театру заповнили шанувальники цього виду мистецтва. Так проходило свято народних аматорських театральних колективів, переможців обласного конкурсу.

Свято, яке завжди з тобою…

Юрій Кондратюк, директор Житомирського обласного Центру народної творчості: "Театр - мистецтво синтетичне, воно пов’язує і акторство, і режисуру, і літературний матеріал, і світло, і костюми. Тому до такої події, яка називається вистава, залучаються фактично всі працівники закладу. Вітаю всіх, хто має до цього свята відношення! Бажаю натхнення, натхнення і натхнення, нових звершень на сцені!"

Театральна феєрія почалася на Житомирщині ще в грудні минулого року. Завершальне весняне свято у Бердичеві стало відзначенням кращих колективів. І непересічною подією для всіх шанувальників театру.

Наталія Башинська, провідний спеціаліст Житомирського обласного Центру народної творчості: "В огляді взяли участь понад 25 театральних колективів. Це були народні аматорські театри, сільські театральні колективи та театри місцевого факту, які носять звання народних".

Святкова програма розпочалася із виступів театральних колективів Ємільчинського та Бердичівського районів. Експресія, музика і натхнення - так вітали актори Його Величність Театр. Гру кращих колективів із різних міст і сіл області відзначили подяками, дипломами та грошовими нагородами. Народний аматорський театр Бердичівського районного Будинку культури посів друге місце. А міського Палацу культури - третє.

Світлана Іванченко, режисер народного аматорського театру Бердичівського МПК: "У нас дитячий театр. Ми брали участь в обласному огляді із виставою за мотивами казки Андерсена "Снігова королева". Дуже люблять наші діти казки, які ми їм даруємо! Багато є бажаючих, які приходять після вистав у театр".

Дипломами першого ступеня відзначили народні аматорські театри з Житомира, Новоград-Волинського та Романова. На сцені - Петро Сурай, режисер вистави "На полі крові" за біблійними творами Лесі Українки. Йому вручили першу премію за кращу режисерську роботу.

Петро Сурай, заслужений працівник культури України ( місто Новоград-Волинський ): "Театральний колектив заснований ще з 49 року. У 59 році йому присвоєно почесне звання народний. Упродовж своєї творчої історії він поставив понад 200 п’єс, різних за жанром. Це класична українська драматургія, зарубіжна і сучасна. В останні роки нашою творчою молитвою стала постановка "Лісової пісні" Лесі Українки".

Гра гостей із Новоград-Волинського Палацу культури імені Лесі Українки стала подарунком для прихильників театру. Аматори, піднімаючись до філософських узагальнень, спробували розібратись у вічних проблемах сенсу людського життя. Петро Сурай виконував у виставі "На полі крові" роль Прочанина.

Петро Сурай,заслужений працівник культури України ( місто Новоград-Волинський ): "Це драматургія філософського гатунку. Це робота не тільки розуму, а й емоцій. Це робота духу! "На полі крові" Лесі Українки - це одвічна тема. Театр тоді збагатиться, коли будуть сміло йти на сценічне втілення драматургії Лесі Українки!"

Театральне дійство його учасники назвали словами Хемінгуея: "Свято, яке завжди з тобою". А глядачам воно подарувало хвилини спілкування з мистецтвом.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0