Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Святковий листопад: услід за військовими та залізничниками соціальні працівники приймали вітання

Time Додано: п'ятниця, 05 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Так само не варте все золото світу людської чуйності та милосердя, переконані артисти районного Будинку культури. Днями там вітали зі святом представників однієї з найгуманніших у світі професій, чиє покликання — допомагати нужденним та захищати вразливих. Це соціальні працівники, які щодня намагаються покращити життя громадян, надаючи їм матеріальну допомогу, оформлюючи субсидію, нараховуючи пенсію або влаштовуючи їх на роботу.

Святковий листопад: услід за військовими та залізничниками соціальні працівники приймали вітання

Тетяна Носадчук, заст.нач.управління праці та соціального захисту населення Бердичівської РДА: «Звичайно, робота наша важка, тому що до нас звертаються непрацездатні, одинокі інваліди, які потребують особливої уваги та ставлення. Тому наші спеціалісти повинні бути чуйними і намагатися допомогти у вирішенні всіх проблем, з якими до нас приходять громадяни нашого району».

День соціального працівника відзначають у колективах управління праці та соціального захисту населення, терцентру, центру зайнятості, управління Пенсійного Фонду, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Добре, що у календарі серед важких буднів знаходиться місце для професійних свят, зазначали гості, коли можна відчути себе єдиною родиною та отримати заслужені слова вдячності.

Людмила Колесник, заст.голови Бердичівської РДА: «Сьогодні в цій залі зібрались працівники соціальної сфери. Тобто всі ті, хто приходить на допомогу людині в складних життєвих обставинах, забезпечує виконання визначених державою соціальних стандартів».

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Я знаю, як іноді тяжко буває вам працювати: в дощ, і в сніг, особливо на селі. Ми збільшили штат працюючих, тому що ви є надією для багатьох самотніх і стареньких».

Соціальні працівники не звикли говорити про добро, вони звикли його творити, ось чому, на думку промовців, представників цієї професії можна по праву назвати “золотом світу”. Подібно до медиків, вони супроводжують людину від народження до смерті, подібно до вчителів – дарують оточуючим добре та вічне. Так само як артисти, соцпрацівники щедро і самовіддано діляться найкращим, що в них є.

Гості зичили соцробітникам, щоб їхні серця не міліли через постійну віддачу людяності і тепла. Самі ж винуватці зізнались: найкраща оцінка їхньої роботи і подарунок до свята – то людська вдячність.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0