Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Святковий ярмарок влаштували у Гришківцях діти зі школи-інтернату

Time Додано: вівторок, 18 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вдруге вихованці Бердичівської школи-інтернату, що у Гришківцях, влаштували для місцевого населення справжній український ярмарок із піснями та танцями. Разом із педагогом-організатором Зінаїдою Даниловою діти започаткували проект “Квіти пам’яті й любові”. У минулому році подібний проект мав назву “Уроки доброти” і також включав у себе ярмарок, розповідає педагог.

Святковий ярмарок влаштували у Гришківцях діти зі школи-інтернату

Зінаїда Данилова, педагог-організатор Бердичівської СЗШ-інтернат: «У цьому році ми розширили наш проект: окрім виробів продаємо розсаду квітів. Її ми виростили у нашій теплиці і висадили біля меморіалу загиблим воїнам та біля сільської ради. Рештки розсади хочемо продати, аби знову використати кошти на благодійність.»

За дві гривні на ярмарку можна було придбати будь-яку розсаду квітів: айстри, майори та сальвії. У минулому році відбувся перший пробний ярмарок, який видався на славу, розповідають діти. Микола Пантус та ще майже двадцять його однолітків 2 роки займаються благодійними проектами. Пам’ятають усі яскраві моменти, що були на тогорішньому ярмарку.

Микола Пантус, учень 9 класу Бердичівської СЗОШ-інтернат: «Мені запам’ятався ярмарок, де ми продавали продукти та вироби з дерева. Це організовуємо, аби допомогти бідним та самотнім людям продуктами та ліками.»

Виставка-продаж — присвячена квітам, розповідають педагоги. Тому і на дитячих вишивках та поробках цвіли соняшники, незабудки, троянди й тюльпани. Окрім естетичного деякі товари мали і практичне призначення. Бажаючі мали змогу придбати кухонні табурети, дощечки для нарізання продуктів та інше домашнє приладдя. На продаж навіть виставили печиво, що діти звечора приготували власними руками. Від широкого вибору товарів у покупців розбігалися очі, вони бажали придбати усього і потроху.

Олена Почтар, покупець: «Очень приятно, что организовывают такие мероприятия потому, что это в интересах и детей, и наших. Это и трудовое воспитание, и эстетическое. И тут почти все задаром.»

Розважали гостей учасники творчих колективів школи. У яскравих костюмах хлопці та дівчата демонстрували покупцям співочі й танцювальні таланти, а їх у дітей виявилось чимало.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0