Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Святкове місто підбило підсумки «Бердичівського фотовернісажу-2019»

Time Додано: вівторок, 02 лип. 2019, 14:21 ( більше 1 року назад )

Десятки людських очей, неповторна природа та її мешканці, величні споруди і просто на диво красиві кадри: все це вдивлялося, зверталося і розповідало про себе тим, хто у День міста прогулювався старим бердичівським Бульваром... Рівно 100 мольбертів, прикрашених фотографіями, склали підсумкову виставку І конкурсу «Бердичівський фотовернісаж-2019». Взагалі ж до участі у конкурсі було допущено 272 роботи від 50 авторів. Фото присилали місцеві майстри, конверти з роботами надходили з Києва, Львова, Чернігова, Обухова і навіть з Америки та Ізраїлю. Задумане й народжене ним та його однодумцями дітище побачило світ здоровим, квітучим та повним сил, вважає голова журі конкурсу, член НСФХУ Валерій Мельников.

Святкове місто підбило підсумки «Бердичівського фотовернісажу-2019»

Ще мить – і ви опинитеся в оточенні мавок та русалок, а з дерева промовить кіт, що ходить колами цепом, а увінчують цю казку чарівні промені Сонця... «Золоте проміння» Сергія Нестерчука журі визнало кращою роботою у номінації «Пейзаж».

Коли у напрузі кожен нерв, кожен м’яз… Коли погляд промовляє все… Коли, здається, останнє віддав би за те, аби твій учень став переможцем… Такі вже вони – ці тренери з боксу, такими, принаймні, їх побачив Вадим Камінський. А журі «…фотовернісажу» побачило його серію «Наставник» кращою у номінації «Жанр». Взагалі, здається, усі, як одна, роботи, що ними розпочинається виставка, є взірцем людського характеру. Втім, лише один «Характер» (авторства Іванни Ліщук) був визнаний достойним І місця у номінації «Портрет». Виглядає так, наче цю фотомить авторка зловила без підготовки. Що ж, так воно і є…

У цьому сіроокому дівчаті однаково чудово вживається бешкетниця і янгол, ось вона слухняна-слухняна, ось – допитлива. І весь час різна та світла… Маленька Дана принесла своїй старшій сестрі – Регіні Столбецькій – головний приз «Бердичівського фотовернісажу-2019» – Гран-Прі.

Анна Пилипчук, Олександр Сторожук, Марина Міщенко, Яна Волкова… Призери «Бердичівського фотовернісажу-2019» склали чудову компанію переможцям на урочистій церемонії нагородження. Насправді, це круто мати можливість проявити себе у себе ж вдома, не витрачаючи час, енергію та кошти на поїздки до інших міст, плюс до того ж отримати солідні призи від організаторів та партнерів конкурсу, ділитимуться вони пізніше. Цей форум, додаватимуть, має усі передумови, аби потрапити до топових в Україні. Та й у світі, чому б ні – він і так уже фактично міжнародний. Такої самої думки і Валерій Мельников: «Бердичівський фотовернісаж», переконаний, заслуговує на довге й цікаве життя.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0