Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сузір’ям талантів засяяв НВК № 4

Time Додано: понеділок, 26 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У навчально-виховному комплексі № 4 вшановували майбутню еліту української держави. Саме так тут називають переможців та призерів предметних олімпіад, фестивалів, конкурсів та спортивних змагань, які протягом навчального року прославили свій заклад та своє місто на теренах держави та світу. “Крок до зірок”, “Зорепад”, “Зоряний олімп”, а тепер “Сузір’я талантів”... Із часом змінювалися назви щорічних церемоній нагородження, та ставлення викладачів до своїх вихованців, як до справжніх зірок, залишилося незмінним.

Сузір’ям талантів засяяв НВК № 4

Жанна Ружинська директор НВК № 4: “За роки існування школи, а тепер вже НВК № 4, багато учнів виявили свої знання, своє вміння танцювати, малювати, співати, писати твори, посідати високі місця у різноманітних спортивних змаганнях. Це і “Ігри чемпіонів”, і “Старти надій”, і легкоатлетичне чотириборство, і “Нащадки козацької слави” та багато інших.”

Численні вітання на адресу переможців лунали з вуст тих, для кого стіни комплексу назавжди залишаться рідними.

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: “Я думаю, що і я, як вчитель, і присутні тут випускники, - ми не є “колишніми”. Той, хто хоча б раз, хоча б день попрацював чи навчався у 4-му НВК, той назавжди в нього закохається.”

Для усіх учасників свята — солодкий подарунок. Свічки таланту, волі, наполегливості, натхнення та знань мають освітити дорогу усім учням НВК № 4 до зоряних вершин.

Із запрошення на сцену переможців та призерів предметних олімпіад розпочали у закладі церемонію нагородження. Медалі, грамоти, цінні подарунки та грошові винагороди по черзі отримували кращі у фізиці, біології, українській і зарубіжній мові та літературі, інформатиці та у багатьох інших предметах. Музичні вітання на їхню честь лунали з вуст танцювальних та співочих колективів комплексу.

Надія Литвиненко учениця НВК № 4: “Якщо у тебе є мета, ти багато чого зробиш, щоб її досягти. Особисто я хочу пов’язати своє життя із вивченням української мови, тому і беру участь в олімпіадах.”

Найобдарованішим у НВК № 4 визнано Віктора Щепановського. Перераховувати усі його титули можна довго. Кандидат у дійсні члени МАН та срібний призер Кубку України зі спортивного програмування — лише незначна їхня частина.

Багатим є заклад і на юних науковців, дослідників та творчих особистостей. На сцені вітали членів учнівського наукового товариства “Інтелект”, переможців різноманітних мистецьких конкурсів, фестивалів та виставок, а також авторів науково-дослідницьких робіт по лінії МАН.

Катерина Бугайчук учениця НВК № 4: “Ці успіхи дісталися нам нелегкою працею та завдяки нашим вчителям. Вони зігрівали нас своєю любов’ю, допомагали і підтримували нас. Вони поважали нас як особистостей і це допомогло нам відкритися та досягти певних результатів.”

Інна Якименко учениця НВК № 4: “Взагалі, школа є домівкою для кожної людини. Вона вчить нас повірити у себе... Комусь навчальний заклад допомагає здобути певні успіхи у спорті, комусь — у мистецтві, комусь — у математиці чи наукових дослідженнях.”

Здається не існує тих, не знав би про досягнення учнів НВК № 4 у світі спорту. Неодноразові чемпіони, призери та учасники багатьох міських, обласних та всеукраїнських змагань із легкої атлетики, настільного тенісу, плавання, баскетболу — це все вони. Чимало зусиль приклав для їхнього становлення вчитель фізвиховання Юрій Кузик. Нагороди кращі спортсмени отримували з рук одних із перших його учнів, нині гравців баскетбольної суперліги, Анатолія Дубнюка та В’ячеслава Ковалевського.

Велике щастя педагога — це те, ким стали його вихованці, говорять у закладі, багато років треба пропрацювати вчителю, щоб побачити результат своєї творчості. Своїми досягненнями учні комплексу, у першу чергу, завдячують своїм наставникам. Вони дякують їм за працю, за серце, за розум...

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0