Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Сузір’я Бердичева” — новий пошук талантів

Time Додано: п'ятниця, 26 бер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Україна має талант! І більшість цих талантів живуть у Бердичеві. У цьому переконані педагоги Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Вони виступили організаторами ІІ міського конкурсу дитячої творчості “Сузір’я Бердичева”. Вперше він проводився у 2007 році. Тоді за звання найкращого у вокалі, хореографії, театральному та декоративно-прикладному мистецтвах змагалися 900 юних бердичівлян. Два роки перерви — і зала Міського Палацу Культури знову переповнена найталановитішими дітьми міста.

“Сузір’я Бердичева” — новий пошук талантів

Тетяна Донцова, художній керівник ЦПО ім. О. Разумкова: «Часи дуже складні, кошти знайти важко, але під патронатом міського голови та управління освіти і науки ми вирішили провести конкурс. Ідея самого конкурсу — запалювати нові зірки дитячої творчості. Зірки запалюють, отже це комусь потрібно.»

Цього року учні усіх шкіл міста проявлятимуть свої здібності лише у вокалі, артистизмі та хореографії. У І-му етапі конкурсу — співочому - взяло участь 127 дітей віком від 6 до 18 років. Дмитро Печенюк виступав на багатьох конкурсах, що проводилися в місті. У 5-ій школі, де він навчається, хлопця вважають головним співаком закладу. На “Сузір’я” юний артист обрав відомий хіт у стилі шансон.

Дмитро Печенюк, учень ЗОШ №5: «Пісню обрати мені підказало серце. Вона мені сподобалась, і я вирішив внести щось незвичайне у конкурс. У всіх одного стилю пісні, у мене іншого.»

Якщо Дмитро намагався здивувати професіональне і водночас суворе журі доволі нестандартною для подібних конкурсів піснею, то Олена Шинкар вирішила підкорити усіх присутніх яскравою зовнішністю та розкутою поведінкою на сцені.

Музикою Олена займається з дитинства. Як і більшість конкурсантів, у майбутньому мріє стати співачкою. “Сузір’я Бердичева” — один із кроків до успіху, каже дівчина.

Олена Шинкар, учениця ЕЗОШ №10: «Кожен намагається заховати свій талант у собі, боїться, що комусь це не сподобається. А тут дивишся на людей, показуєш себе. Дуже добре, що влаштовують такі конкурси. Хочеться, щоб їх було побільше.»

Тетяна Донцова, художній керівник ЦПО ім. О. Разумкова: «Цей конкурс — візитка всіх гуртків нашого міста, роботи, що майже не видно. Конкурс дає можливість дітям вийти на велику сцену. Всі, хто був переможцями у І конкурсі, надалі брали участь у міських програмах та у всеукраїнських конкурсах. Для нас це також пошук талантів.»

На подібних конкурсах, переконані організатори, діти вдосконалюють свої вокальні дані та реалізовують себе, як справжні артисти. І міське керівництво, і педагоги Центру позашкільної освіти сподіваються, що надалі “Сузір’я Бердичева” проводитиметься без перерви: запалювати нові зірки не лише потрібно, а й приємно.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0