Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сусідні райони вчилися у Бердичева захищати ветеранів та інвалідів

Time Додано: середа, 06 жовт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Чи достатньо захищені у Житомирській області ветерани війни та праці, яку допомогу отримують одинокі непрацездатні громадяни і де можуть працювати люди із обмеженими можливостями, днями з’ясовували на обласному семінарі. Участь у ньому взяли фахівці управлінь праці та соціального захисту населення, Червоного Хреста, центрів зайнятості та інших структур із п’яти районів Житомирщини. Учасників семінару привітав міський голова.

Сусідні райони вчилися у Бердичева захищати ветеранів та інвалідів

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Думаю, кожна сім’я має перспективу, якщо вона думає про гарне ставлення до своїх батьків. Якщо держава гарно ставиться до людей старшого покоління, до тих, хто має проблеми зі здоров’ям, то таке суспільство, сім’я і держава буде мати перспективу. Скажу кілька слів про Бердичів. Ми працюємо у двох напрямках: перший – з державними структурами, другий з громадськими організаціями, які є в місті».

Разом із заступником губернатора Віктором Балюрком міський голова вручив посвідчення 18-ти багатодітним матерям. Багатьом їм звання «Матері-героїні» присвоїли ще півтора роки тому, жінки чекали від держави відповідних посвідчень, адже без них вони та їхні діти не можуть користуватися пільгами.

Начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна повідомила: для проведення семінару наше місто обрали невипадково. Тут є гарні напрацювання і тому Бердичів визнано містом без бар’єрів. Левова частка такого статусу, на думку багатьох доповідачів, є заслугою міської влади, яка постійно підтримує і ветеранів війни, і одиноких непрацездатних громадян.

Чимало часу на семінарі приділили обговоренню питання оформлення субсидій.

Галина Корінна, нач. головного управління праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА: «Зараз саме настав період, коли люди пішли оформлювати субсидії і в нас виникає низка питань. Ми хочемо поспілкуватися, вислухати їх».

Мирослава Шнайдер, сільський голова с.Озадівка та Лісова Слобідка: «Ми спрощення не відчули, бо в наших працівників який був обсяг робіт, такий і залишився. А для людей дійсно стало легше. Крім того, у нас працюють три соціальна працівники, віддані своїй справі, вони теж намагаються вчасно оформити субсидію для своїх підопічних».

Після закінчення обговорень присутні ознайомились із роботою територіального центру, геріатричного пансіонату і центру зайнятості.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0