Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сусід побив хворого хлопчика, за те що він разом із іншими дітьми зайшов до його відчиненого автомобіля

Time Додано: середа, 01 серп. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Семирічний Богдан ще й досі не може оговтатися після жахливого випадку, що стався із ним у дворі бабусиного будинку. Хлопчика побив сусід, за те що він зайшов до його відчиненого мікроавтобуса.

Сусід побив хворого хлопчика, за те що він разом із іншими дітьми зайшов до його відчиненого автомобіля

Неприємний інцидент обурив не тільки родину Дяковичів, а й сусідів. Вони бачили, як у Газель разом із іншими дітьми зайшов Богдан. Кажуть чоловік не просто бив дитину, а прикладав руку, як до дорослого.

Тетяна Загоруй, мешканка двору: «Они зашли в машину всего на 2 минуты. Мальчик сел на заднее сиденье, потом на переднее, и вышел. В эту минуту выбежал хозяин и начал догонять детей. Он схватил мальчика и начал его истязать, не бить, а истязать. Он бил его рукой в голову, за руку схватил, у мальчика из носа пошла кровь. Мы стали его успокаивать, а он сказал, что это его собственность. Он так его бил, что мальчик уписался и укакался».

Тетяна Нагребецька, мешканка двору: «В мене майже такий самий хлопчик, і він теж гуляє в дворі. Дитина просто залізла в автомобіль через цікавість, може, покрутити руля. І сьогодні щоб так бити. Він не мав права розправлятися з чужою дитиною».

Богдан, розповідають мешканці двору сильно перелякався, почав бігти в «нікуди», а потім просив викликати йому швидку. Його відливали водою і намагалися заспокоїти. Любомира Григорівна, бабуся хлопчика, й досі картає себе за те, що на декілька хвилин зайшла у будинок. Богдан з дитинства хворіє і той випадок значно погіршив стан його здоров'я.

Любомира Дякович, бабуся Богдана: «Мій внук з дитинства хворий. Він стоїть на обліку інституту нейрохірургії імені Рамаданова. Йому протипоказані наванатження, стреси. Після цього випадку він перестав спати, їсти, страшно нервовий. Раніше міг гратися, книжки читати, а зараз не може зосередитися».

Найстрашніше те, що Богдан став гірше розмовляти. У нього загальний недорозвиток мовлення. Аби позбутись вади, бабуся давно водить хлопчика до логопеда.

Наталія Мостіцька, логопед: «Дитина прийшла до мене майже без мови – одні звуки і склади. Через місяць, після зондових масажів дитина почала розмовляти. Поставлена була мова, шиплячі звуки. Нам потрібно було лише закріпити результат. Після цього випадку стан дитини погіршився. Пропало мовлення. Нам знову потрібно робити крок назад і починати все з початку».

Управу на безчинство сусіда Любомира Дякович шукатиме в міліції і прокуратурі. Необхідні заяви вона вже написала.

Chatbubbles Коментарів: 0