Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сусід побив хворого хлопчика, за те що він разом із іншими дітьми зайшов до його відчиненого автомобіля

Time Додано: середа, 01 серп. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

Семирічний Богдан ще й досі не може оговтатися після жахливого випадку, що стався із ним у дворі бабусиного будинку. Хлопчика побив сусід, за те що він зайшов до його відчиненого мікроавтобуса.

Сусід побив хворого хлопчика, за те що він разом із іншими дітьми зайшов до його відчиненого автомобіля

Неприємний інцидент обурив не тільки родину Дяковичів, а й сусідів. Вони бачили, як у Газель разом із іншими дітьми зайшов Богдан. Кажуть чоловік не просто бив дитину, а прикладав руку, як до дорослого.

Тетяна Загоруй, мешканка двору: «Они зашли в машину всего на 2 минуты. Мальчик сел на заднее сиденье, потом на переднее, и вышел. В эту минуту выбежал хозяин и начал догонять детей. Он схватил мальчика и начал его истязать, не бить, а истязать. Он бил его рукой в голову, за руку схватил, у мальчика из носа пошла кровь. Мы стали его успокаивать, а он сказал, что это его собственность. Он так его бил, что мальчик уписался и укакался».

Тетяна Нагребецька, мешканка двору: «В мене майже такий самий хлопчик, і він теж гуляє в дворі. Дитина просто залізла в автомобіль через цікавість, може, покрутити руля. І сьогодні щоб так бити. Він не мав права розправлятися з чужою дитиною».

Богдан, розповідають мешканці двору сильно перелякався, почав бігти в «нікуди», а потім просив викликати йому швидку. Його відливали водою і намагалися заспокоїти. Любомира Григорівна, бабуся хлопчика, й досі картає себе за те, що на декілька хвилин зайшла у будинок. Богдан з дитинства хворіє і той випадок значно погіршив стан його здоров'я.

Любомира Дякович, бабуся Богдана: «Мій внук з дитинства хворий. Він стоїть на обліку інституту нейрохірургії імені Рамаданова. Йому протипоказані наванатження, стреси. Після цього випадку він перестав спати, їсти, страшно нервовий. Раніше міг гратися, книжки читати, а зараз не може зосередитися».

Найстрашніше те, що Богдан став гірше розмовляти. У нього загальний недорозвиток мовлення. Аби позбутись вади, бабуся давно водить хлопчика до логопеда.

Наталія Мостіцька, логопед: «Дитина прийшла до мене майже без мови – одні звуки і склади. Через місяць, після зондових масажів дитина почала розмовляти. Поставлена була мова, шиплячі звуки. Нам потрібно було лише закріпити результат. Після цього випадку стан дитини погіршився. Пропало мовлення. Нам знову потрібно робити крок назад і починати все з початку».

Управу на безчинство сусіда Любомира Дякович шукатиме в міліції і прокуратурі. Необхідні заяви вона вже написала.

Chatbubbles Коментарів: 0