Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

СУБСИДІЇ на 1 липня отримали утричі менше домогосподарств

Time Додано: п'ятниця, 20 лип. 2018, 13:44 ( 3 міс. назад )

У 8-ми відділах управління праці й соціального захисту населення працює 64 особи. Обсяг праці та навантаження – величезні, адже це, насамперед, серйозна робота із людьми, які потребують допомоги і підтримки з боку держави. Серед усіх, хто звертається за допомогою: одинокі, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, учасники ООС, громадяни, які постраждали внаслідок ЧАЕС, внутрішньопереміщені, малозабезпечені особи. А останнім часом до управління праці йде більша половина усього населення міста, – всі з наболілого питання оформлення субсидій, яке, в умовах підвищення цін і тарифів є найбільш актуальним. Якщо у 2015-2017 рр. програмою житлових субсидій було охоплено 73% усіх домогосподарств міста, то станом на 1 липня цього року – лише 20% отримали субсидію, каже в.о. начальника управління праці й соціального захисту населення Оксана Прокуратор.

СУБСИДІЇ на 1 липня отримали утричі менше домогосподарств

За перше півріччя цього року субсидію на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги отримали 4155 домогосподарств, на суму близько 200 млн. грн. Через нові правила нарахування компенсацій право на отримання субсидій втратили чимало громадян. Серед таких – орендодавці, що не задекларували доходи від здачі майна, власники авто, з дня купівлі яких не минуло 5 років, особи, боржники з оплати ЖК послуг, які мають заборгованість 2 і більше місяців, власники житла з великою квадратурою, особи працездатного віку, які не працюють або працюють за кордоном. Майже з усіх цих правил може бути й виняток – рішення комісії. Для цього складається акт обстеження матеріально-побутових умов.

Люди, що потрапили у непросту ситуацію із оформленням субсидій, у відчаї ідуть як до управління праці, так і особисто до міського голови. Як бути мамі, у якої приписані сини, котрі працюють за кордоном? Як отримати субсидію розведеним, які живуть в одній квартирі?

Працівники управління праці, поряд із іншими загальнодержавними і міськими соціальними програмами наразі (вже 2-ий рік) займаються реалізацією урядового проекту з монетизації зекономлених субсидій. Невикористану субсидію повернуть грошима тим, хто заощадив взимку 100 кубів газу та 150 кВт електроенергії. Для отримання цих коштів слід написати в управлінні праці заяву. На відшкодування грошима, попередньо підрахували, матимуть право цьогоріч власники більш як 5 тис. домогосподарств. Нині вже звернулись з відповідними заявами близько 2 тис. домогосподарств.

Фахівці управління мають повноваження перевірити матеріально-побутові умови, інформацію про доходи і майновий стан одержувачів державних соціальних виплат.

Звісно, виконуючи таку роботу досить часто працівники зіштовхуються із грубим до них ставленням, або, навпаки, інколи самі підсвідомо виявляють негатив.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0