Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Суботником по безкультур’ю вдарила бердичівська молодь

Time Додано: п'ятниця, 09 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Бердичівські борці за чистоту довкілля взялися за береги Гнилоп’яті. У рамках тримісяника благоустрою Бердичева, оголошеного міським головою Василем Мазуром, звільнити краєвиди зони відпочинку від непотрібу вирішила місцева молодь. Її – повної сил, гарної та завзятої – у місті вистачає, вона успішно працює на різних ділянках різних галузей. Тож пліч-о-пліч, озброївшись граблями, віниками, пакетами для сміття й сірниками на війну із залишками людської діяльності на ділянці безкультур’я у галузі байдужості, вийшли спеціалісти міського управління праці та соцзахисту населення, представники відділу молодіжної та сімейної політики, міського центру «Юність» та ряду громадських організацій.

Суботником по безкультур’ю вдарила бердичівська молодь

Тамара Ковалик, нач. міського відділу молодіжної та сімейної політики: «Це нормально, коли наша молодь із задоволенням бере участь і у розважальних та святкових заходах, і у суботниках. Вважаю, що будь-яка людина повинна взяти участь в очищенні бруду, який накопичився за зиму.»

Зробити довкілля милішим для ока вирішили і члени громадських організацій «Воскресіння» та «Фенікс». Не так давно вони створили «Школу волонтерів», тож виступити цими самими волонтерами у благородній справі, кажуть, їм сам Бог велів.

Ілля Куцюк, член БМГО «Фенікс»: «Прийшовши сюди, я побачив справжній жах. Люди не дбають про цю зону, поляни брудні. Городяни смітять, тим самим не поважаючи себе.»

Ніна Павлусь, член БМГО «Фенікс»: «Чисте місто, чисте довкілля! Ми — за майбутнє, за екологію без ГМО і без всякого сміття й бруду. Тому і намагаємося хоч якось боротися за чисте довкілля, чисту націю.»

Прибирати рідне місто – святе діло, кажуть «фенікси», ось тільки робити це звичним способом – із зосередженими обличчями, раз за разом нахиляючись за сміттям та переправляючи його до пакету, не цікаво. Інша справа знешкоджувати непотріб під сучасну музику – влаштувати таке собі «Чисто Party».

На одному із занять «Школи волонтерів» її слухачі розглядали тему ризиків, що виникають під час проведення різного роду заходів. Розглядали і не знали: буквально через кілька днів проект «Чисто Party» опиниться під загрозою зриву і знання теми їм ой як знадобиться.

Любов Трибун, голова БМГО «Фенікс»: «Планувалося, що у рамках цієї акції мав виступати DJ. Все було вже домовлено, але вийшло так, що зламалася апаратура. Ми одразу визначили тих, то допоможе вийти нам із цієї ситуації, аби прибирання пройшло під веселу музику. Нас підтримала місцева радіостанція. Увечері на усіх волонтерів чекає похід до нічного клубу. Молодь має віддано працювати і яскраво відпочивати.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0