Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студенти житомирського вищого професійного училища-інтернату влаштували концерт для підопічних геріатричного пансіонату

Time Додано: п'ятниця, 14 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Підопічним Бердичівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів подарували концерт учасники колективу художньої самодіяльності «Сузір’я» житомирського вищого професійного училища-інтернату.

Студенти житомирського вищого професійного училища-інтернату влаштували концерт для підопічних геріатричного пансіонату

Напрямок роботи обох закладів має багато спільного. І в одному і в іншому піклуються про людей з особливими потребами. Училище, яке було утворене майже 40 років тому, щороку випускає до чотирьох ста молодих людей. В учбовому закладі, окрім необхідних професійних знань вони отримують і головне - можливість жити повноцінним життям. Учні займаються у гуртках самодіяльності, спортивних секціях, беруть участь у конкурсах з технічної творчості. Сьогоднішній концерт для юнаків і дівчат це не просто можливість реалізувати талант.

Єнько Олена, директор житомирського вищого професійного училища-інтернату: «Ми всі працюємо в соціальній сфері і нас пов’язують не тільки ділові відносини. Сьогодні ми отримали можливість доставити людям, які перебувають тут на утриманні, хвилини радості, відпочинку».

Фізичні та психологічні особливості мешканців геріатричного пансіонату створюють різного роду бар’єри, які не дозволяють їм активно включатися у життя суспільства. Всього на утриманні там знаходиться більше двохсот чоловік. Для всіх них подібні заходи – чи не єдиний спосіб контактувати із оточуючим світом, кажуть працівники інтернату. Ольга Парубок, культпрацівник геріатричного пансіонату: «До нас на кожне свято приїжджають дітки з різних шкіл міста, Мирославки, Маркушів, артисти міського і районного будинків культури, будинку творчості ім. Разумкова. Не одним хлібом сита людина, потрібна і духовна їжа, яку ми надаємо по можливості».

Колектив «Сузір’я» вже не перший раз приїжджає до будинку інтернату. Подібні концерти проходять щороку. Таким чином допомагають одне одному представники двох незахищених сфер суспільства. Молодь із обмеженими фізичними даними отримує можливість відчути себе важливими для суспільства, а люди похилого віку – радісне дозвілля.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0