Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студенти житомирського вищого професійного училища-інтернату влаштували концерт для підопічних геріатричного пансіонату

Time Додано: п'ятниця, 14 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Підопічним Бердичівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів подарували концерт учасники колективу художньої самодіяльності «Сузір’я» житомирського вищого професійного училища-інтернату.

Студенти житомирського вищого професійного училища-інтернату влаштували концерт для підопічних геріатричного пансіонату

Напрямок роботи обох закладів має багато спільного. І в одному і в іншому піклуються про людей з особливими потребами. Училище, яке було утворене майже 40 років тому, щороку випускає до чотирьох ста молодих людей. В учбовому закладі, окрім необхідних професійних знань вони отримують і головне - можливість жити повноцінним життям. Учні займаються у гуртках самодіяльності, спортивних секціях, беруть участь у конкурсах з технічної творчості. Сьогоднішній концерт для юнаків і дівчат це не просто можливість реалізувати талант.

Єнько Олена, директор житомирського вищого професійного училища-інтернату: «Ми всі працюємо в соціальній сфері і нас пов’язують не тільки ділові відносини. Сьогодні ми отримали можливість доставити людям, які перебувають тут на утриманні, хвилини радості, відпочинку».

Фізичні та психологічні особливості мешканців геріатричного пансіонату створюють різного роду бар’єри, які не дозволяють їм активно включатися у життя суспільства. Всього на утриманні там знаходиться більше двохсот чоловік. Для всіх них подібні заходи – чи не єдиний спосіб контактувати із оточуючим світом, кажуть працівники інтернату. Ольга Парубок, культпрацівник геріатричного пансіонату: «До нас на кожне свято приїжджають дітки з різних шкіл міста, Мирославки, Маркушів, артисти міського і районного будинків культури, будинку творчості ім. Разумкова. Не одним хлібом сита людина, потрібна і духовна їжа, яку ми надаємо по можливості».

Колектив «Сузір’я» вже не перший раз приїжджає до будинку інтернату. Подібні концерти проходять щороку. Таким чином допомагають одне одному представники двох незахищених сфер суспільства. Молодь із обмеженими фізичними даними отримує можливість відчути себе важливими для суспільства, а люди похилого віку – радісне дозвілля.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0