Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студенти житомирського вищого професійного училища-інтернату влаштували концерт для підопічних геріатричного пансіонату

Time Додано: п'ятниця, 14 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Підопічним Бердичівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів подарували концерт учасники колективу художньої самодіяльності «Сузір’я» житомирського вищого професійного училища-інтернату.

Студенти житомирського вищого професійного училища-інтернату влаштували концерт для підопічних геріатричного пансіонату

Напрямок роботи обох закладів має багато спільного. І в одному і в іншому піклуються про людей з особливими потребами. Училище, яке було утворене майже 40 років тому, щороку випускає до чотирьох ста молодих людей. В учбовому закладі, окрім необхідних професійних знань вони отримують і головне - можливість жити повноцінним життям. Учні займаються у гуртках самодіяльності, спортивних секціях, беруть участь у конкурсах з технічної творчості. Сьогоднішній концерт для юнаків і дівчат це не просто можливість реалізувати талант.

Єнько Олена, директор житомирського вищого професійного училища-інтернату: «Ми всі працюємо в соціальній сфері і нас пов’язують не тільки ділові відносини. Сьогодні ми отримали можливість доставити людям, які перебувають тут на утриманні, хвилини радості, відпочинку».

Фізичні та психологічні особливості мешканців геріатричного пансіонату створюють різного роду бар’єри, які не дозволяють їм активно включатися у життя суспільства. Всього на утриманні там знаходиться більше двохсот чоловік. Для всіх них подібні заходи – чи не єдиний спосіб контактувати із оточуючим світом, кажуть працівники інтернату. Ольга Парубок, культпрацівник геріатричного пансіонату: «До нас на кожне свято приїжджають дітки з різних шкіл міста, Мирославки, Маркушів, артисти міського і районного будинків культури, будинку творчості ім. Разумкова. Не одним хлібом сита людина, потрібна і духовна їжа, яку ми надаємо по можливості».

Колектив «Сузір’я» вже не перший раз приїжджає до будинку інтернату. Подібні концерти проходять щороку. Таким чином допомагають одне одному представники двох незахищених сфер суспільства. Молодь із обмеженими фізичними даними отримує можливість відчути себе важливими для суспільства, а люди похилого віку – радісне дозвілля.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0