Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом!

Time Додано: вівторок, 02 січ. 2018, 15:55 ( 2 міс. назад )

Студенти Бердичівського педагогічного коледжу колядками і щедрівками вітали Бердичів із новорічно-різдвяними святами. Обхoдили вулицями, провулками, колядували на підприємствах, у лікарні, магазинах, не минули й центрального ринку, де людей перед святами – найбільше! Сіяли зерном на щастя, віншуючи й примовляючи, і при вході у м’ясний павільйон:

Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом!

Таким колядникам дякували, а хто не шкодував, ще й клали до шапки гроші. На віночки, костюми та благодійність планують витратить зароблене колядники.

Після молочного павільйону на колядників чекали працівники та правління «Бердичівської фабрики одягу».

Вже втретє колядують Бердичевом, щороку із новим репертуаром. У ньому є місце авторській, сучасній і навіть дуже старовинній, у обробці, новорічно-різдвяній пісні. Із 20 колядників 16-ро уперше беруть участь у такому дійстві, а це, кажуть, новий досвід, незвідані позитивні емоції. Несли дзвінку колядку і в робітничі цехи.

Хтось, покинувши робоче місце, на хвильку піднявсь, дехто – сидячи, проте усі аплодували та, хоч стомлено, але усміхались. Різдвяна пісня повернула у дитинство, молодість, нагадала про кращі роки.

Для радості неодмінно слід знаходить час у житті і залишати їй місце у серці. Ця перерва у 10-ть хвилин, кажуть, додала настрою і заряду на цілий день, а, може, навіть і рік!

Після вдалої реалізації проекту «Привітай Бердичів колядками» модератори-хормейстери разом зі студентами планують наступні, сподіваємось, не менш успішні виступи. Нехай їм щастить!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0