Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом!

Time Додано: вівторок, 02 січ. 2018, 15:55 ( 15 дн. назад )

Студенти Бердичівського педагогічного коледжу колядками і щедрівками вітали Бердичів із новорічно-різдвяними святами. Обхoдили вулицями, провулками, колядували на підприємствах, у лікарні, магазинах, не минули й центрального ринку, де людей перед святами – найбільше! Сіяли зерном на щастя, віншуючи й примовляючи, і при вході у м’ясний павільйон:

Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом!

Таким колядникам дякували, а хто не шкодував, ще й клали до шапки гроші. На віночки, костюми та благодійність планують витратить зароблене колядники.

Після молочного павільйону на колядників чекали працівники та правління «Бердичівської фабрики одягу».

Вже втретє колядують Бердичевом, щороку із новим репертуаром. У ньому є місце авторській, сучасній і навіть дуже старовинній, у обробці, новорічно-різдвяній пісні. Із 20 колядників 16-ро уперше беруть участь у такому дійстві, а це, кажуть, новий досвід, незвідані позитивні емоції. Несли дзвінку колядку і в робітничі цехи.

Хтось, покинувши робоче місце, на хвильку піднявсь, дехто – сидячи, проте усі аплодували та, хоч стомлено, але усміхались. Різдвяна пісня повернула у дитинство, молодість, нагадала про кращі роки.

Для радості неодмінно слід знаходить час у житті і залишати їй місце у серці. Ця перерва у 10-ть хвилин, кажуть, додала настрою і заряду на цілий день, а, може, навіть і рік!

Після вдалої реалізації проекту «Привітай Бердичів колядками» модератори-хормейстери разом зі студентами планують наступні, сподіваємось, не менш успішні виступи. Нехай їм щастить!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0