Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом!

Time Додано: вівторок, 02 січ. 2018, 15:55 ( 9 міс. назад )

Студенти Бердичівського педагогічного коледжу колядками і щедрівками вітали Бердичів із новорічно-різдвяними святами. Обхoдили вулицями, провулками, колядували на підприємствах, у лікарні, магазинах, не минули й центрального ринку, де людей перед святами – найбільше! Сіяли зерном на щастя, віншуючи й примовляючи, і при вході у м’ясний павільйон:

Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом!

Таким колядникам дякували, а хто не шкодував, ще й клали до шапки гроші. На віночки, костюми та благодійність планують витратить зароблене колядники.

Після молочного павільйону на колядників чекали працівники та правління «Бердичівської фабрики одягу».

Вже втретє колядують Бердичевом, щороку із новим репертуаром. У ньому є місце авторській, сучасній і навіть дуже старовинній, у обробці, новорічно-різдвяній пісні. Із 20 колядників 16-ро уперше беруть участь у такому дійстві, а це, кажуть, новий досвід, незвідані позитивні емоції. Несли дзвінку колядку і в робітничі цехи.

Хтось, покинувши робоче місце, на хвильку піднявсь, дехто – сидячи, проте усі аплодували та, хоч стомлено, але усміхались. Різдвяна пісня повернула у дитинство, молодість, нагадала про кращі роки.

Для радості неодмінно слід знаходить час у житті і залишати їй місце у серці. Ця перерва у 10-ть хвилин, кажуть, додала настрою і заряду на цілий день, а, може, навіть і рік!

Після вдалої реалізації проекту «Привітай Бердичів колядками» модератори-хормейстери разом зі студентами планують наступні, сподіваємось, не менш успішні виступи. Нехай їм щастить!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0