Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом!

Time Додано: вівторок, 02 січ. 2018, 15:55 ( 6 міс. назад )

Студенти Бердичівського педагогічного коледжу колядками і щедрівками вітали Бердичів із новорічно-різдвяними святами. Обхoдили вулицями, провулками, колядували на підприємствах, у лікарні, магазинах, не минули й центрального ринку, де людей перед святами – найбільше! Сіяли зерном на щастя, віншуючи й примовляючи, і при вході у м’ясний павільйон:

Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом! Студенти педагогічного коледжу заколядували Бердичевом!

Таким колядникам дякували, а хто не шкодував, ще й клали до шапки гроші. На віночки, костюми та благодійність планують витратить зароблене колядники.

Після молочного павільйону на колядників чекали працівники та правління «Бердичівської фабрики одягу».

Вже втретє колядують Бердичевом, щороку із новим репертуаром. У ньому є місце авторській, сучасній і навіть дуже старовинній, у обробці, новорічно-різдвяній пісні. Із 20 колядників 16-ро уперше беруть участь у такому дійстві, а це, кажуть, новий досвід, незвідані позитивні емоції. Несли дзвінку колядку і в робітничі цехи.

Хтось, покинувши робоче місце, на хвильку піднявсь, дехто – сидячи, проте усі аплодували та, хоч стомлено, але усміхались. Різдвяна пісня повернула у дитинство, молодість, нагадала про кращі роки.

Для радості неодмінно слід знаходить час у житті і залишати їй місце у серці. Ця перерва у 10-ть хвилин, кажуть, додала настрою і заряду на цілий день, а, може, навіть і рік!

Після вдалої реалізації проекту «Привітай Бердичів колядками» модератори-хормейстери разом зі студентами планують наступні, сподіваємось, не менш успішні виступи. Нехай їм щастить!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0