Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студенти бердичівських ПТУ проти наркотиків

Time Додано: п'ятниця, 09 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

“Здоровим бути модно” — під такою назвою у Бердичівському будівельному ліцеї пройшла ігрова програма, присвячена Міжнародному дню здоров’я. У заході взяли участь усі три професійно-технічних училищ міста. Організатори кажуть: обрали ігрову форму тому, що так дітям легко засвоїти нові знання й пригадати вже набуті.

Студенти бердичівських ПТУ проти наркотиків

Тетяна Стельмах, директор БМЦСССДМ: «Учні повинні показати свої вже набуті знання про ВІЛ/СНІД, про профілактику цих захворювань, про негативні явища інших захворювань. Про ціннісні орієнтації та правову відповідальність за вчинення злочинів, а також про наслідки недбалого ставлення до свого здоров’я.»

Учням запропонували 5 етапів. На кожному з них діти відповідали на запитання та дізнавалися нові факти про здоровий спосіб життя. Оцінювали підготовленість підлітків до майбутнього консультанти-експерти з різних галузей. Марія Березнюк, відповідальна за 1-ий етап “ВІЛ/СНІД. Знання і розуміння”, намагалася якнайповніше розкрити проблему цих захворювань, що швидкими темпами поширюються територією України.

Марія Березнюк, лікар-інфекціоніст МЦП для дорослих: «Ми вирішили провести цей захід для того, щоб діти запам’ятали шляхи передачі ВІЛ-інфекції, запам’ятали, як від цього уберегтися. Ситуація з цією інфекцією у нашій країні складна, хворіє найчастіше молодь. Ця акція для того, аби розповісти дітям про цю проблему, і як її можна зупинити.»

“Міфи та факти про наркотики”, етап №2. Явище наркотичної залежності відомо багатьом людям. Як від неї позбутися розповідали учасники гри.

Олена Вінічук, студентка ПТУ №12: «Мені сподобався етап про наркоманію. Ми вважали, що самостійно можна позбутися наркотичної залежності, але це зовсім не так. Якою б не була у людини сила волі, їй обов’язково потрібна допомога. Ця залежність повністю знищує організм людини, її психіку.»

Діти мали змогу поспілкуватися із соціальним психологом та з начальником кримінально-виконавчої інспекції. Ці два етапи були чи не найцікавішими у програмі, кажуть учні.

Дмитро Поліщук, студент Бердичівського професійно-будівельного ліцею: «У соціального психолога дізнався про певні моральні цінності. Інспектор кримінально-виконавчої служби розповів про різні типи відповідальності. Тепер я буду застережним.»

Ігрова програма у Будівельному ліцеї не єдиний захід у місті, присвячений пропаганді здорового способу життя, відзначили організатори. Можливо, саме тому учні і були гарно підготовленими та приємно вразили своїми знаннями експертів. Якщо і надалі розвивати у дітей відповідальність за їхнє здорове майбутнє, то в Україні мешкатимуть лише здорові сім’ї.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0