Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Студентів Бердичівського політехнічного коледжу тестували викладачі Київського університету права НАН України

Time Додано: четвер, 21 лют. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Із студентами Бердичівського політехнічного коледжу зустрілися викладачі Київського університету права Національної академії наук України. Вже третій рік поспіль вони проводять тестування майбутніх юристів.

Студентів Бердичівського політехнічного коледжу тестували викладачі Київського університету права НАН України

Світлана Бобровник, проректор з навчальної роботи Київського університету права НАН України: "Між Київським університетом права НАН України і цим коледжем укладено договір про співпрацю. Один із його пунктів - продовження навчання випускників коледжу, які мають рівень молодших спеціалістів, до рівнів бакалаврів та спеціалістів. Потім, при можливості, вони можуть навчатися в магістратурі. Тому мета нашого приїзду - визначити середній бал успішності випускників, їхні можливості як наших майбутніх студентів. Це один із важливих аспектів рекомендації до нашого вузу випускників цього коледжу педагогічною радою, керівництвом цього закладу".

Кожна зустріч із студентами коледжу залишає у викладачів університету лише хороші враження, говорить професор Світлана Бобровник. Минулого року із 50 учасників тестування 40 отримали рекомендації до вступу в Київський університет права. Викладачі кажуть: бердичівські студенти показали достатньо високий рівень знань.

Світлана Бобровник, проректор з навчальної роботи Київського університету права НАН України: "Претензій до них як студентів немає. В цьому закладі їх вчать навчатися. Вони серйозні. Вони ставляться добросовісно до своїх обов’язків, як студенти нашого закладу, і просять викладачів додатково залишатися після занять. У нас знають: бердичівські студенти - цікаві люди. І хочуть бути юристами. А таких людей навчати дуже просто. І ми робимо це із задоволенням".

Під час співбесіди із викладачами Київського університету права студенти політехнічного коледжу відповідали на декілька питань із різних навчальних дисциплін.

Валерій Посудевський, голова циклової комісії юристів Бердичівського політехнічного коледжу: "Вони показують знання з професійно орієнтовних дисциплін та дисциплін фундаментальної підготовки. Всього - 50 дисциплін, починаючи від цивільного, кримінального, конституційного, адміністративного та інших прав. Плюс спеціальні прикладні науки".

Майбутні юристи переконані: почувалися на іспитах впевнено завдяки знанням і досвіду, які передали їхні викладачі.

Максим Железницький, студент ІV курсу Бердичівського політехнічного коледжу: "Мені задали питання з конституційного права, повноважень Президента. Я вважаю, що досить непогано відповідав. У нас досить гарна підготовка. Наші викладачі - люди з великої літери, які нас навчають, дають гарні знання".

Олена Васькова, студентка ІV курсу Бердичівського політехнічного коледжу: "Взагалі для мене велика честь - поступати до Київського університету права. Вважаю, що саме цей вибір буде перспективним для мого майбутнього життя. Співбесіда - перший етап вступу до цього університету. Думаю, мабуть, у мене вийшло".

Тим студентам, які успішно пройшли співбесіду, разом із дипломами у червні вручать направлення-рекомендації для вступу до Київського університету права.

Валерій Посудевський, голова циклової комісії юристів Бердичівського політехнічного коледжу: "Більшість студентів будуть зараховані на ІV курс заочної форми навчання та на ІІІ курс денної форми навчання як студенти університету за контрактною основою. Ми, напевно, один із небагатьох в Україні, а в Житомирській області точно один коледж, який має договір із університетом права. В рейтингу ЮНЕСКО він займає серед вищих навчальних закладів України восьме місце".

Цьогоріч 64 юристи-випускники коледжу спробували себе у тестуванні. Більшість із них сподівається на гарний результат.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0