Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Сцену насильства на мобільний телефон зняли учні десятої школи, а потім розмістили її в Інтернеті

Time Додано: вівторок, 29 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

В позаурочний час, під стінами міського палацу культури з'ясувати стосунки за допомогою кулаків вирішили дві восьмикласниці. Неприязнь між ними, говорять інші діти, виникла через хлопця.

Сцену насильства на мобільний телефон зняли учні  десятої школи, а потім розмістили її в Інтернеті

За бійкою спостерігало близько десятка учнів, але, як видно у записі, ніхто не кинувся розбороняти дівчат, навпаки — їх підбадьорювали.

У школі про восьмикласниць говорять як про спокійних. Вони добре вчаться і раніше стосунків таким чином не з'ясовували.

Катерина Сальва, заст. директора ЗОШ № 10 з виховної роботи: “На другий день, 23 січня, ми провели внутрішнє шкільне розслідування. Викликали батьків, розмовляли з дітьми. Діти пояснили все це неприязню, в процесі переговорів визнали свою провину і жалкують про те, що сталося”.

Одна із учасниць бійки сказала нам, що жалкує про скоєне і що вона та інша дівчина попросили одна в одної вибачення. У школі випадком стурбовані, кажуть проводили із дітьми відповідну роботу, аби запобігти насильству.

Катерина Сальва: “Ми працюємо з психологом, соціальною службою захисту дітей, проводимо консультації, бесіди за участю спеціалістів. Ми дуже розчаровані. Цей випадок перекреслив усю нашу роботу. Але ми будемо працювати, щоб це не повторилося”.

Батьки однієї із дівчат написали заяву до міліції. Але потім її відкликали. Проте кримінальна міліція у справах дітей проводить перевірку. Свідків та учасників бійки опитали. Сцену насильства із мобільних телефонів учнів примусили знищити.

Андрій Зозік, в.о. начальника кримінальної міліції у справах дітей: “У нас таких випадків за останній час більше не зареєстровано. До адміністративної відповідальності будуть притягнуті батьки за ст. 184. Матеріали направлять до суду”.

Байдужість і цинізм у бердичівських школах намагаються попередити, говорить начальник міського управління освіти і науки. Проблему і конкретний цей випадок обговорять на колегії директорів шкіл.

Тетяна Стельмах, начальник міського управління освіти і науки: “В середу у школі зберуть загальні батьківські збори і обговорять цей випадок. Практичні психологи проведуть відповідну роботу, але вона проводилася і раніше”.

Одна із дівчат, яка брала участь у бійці, вирішила вчитися у іншій школі. У кримінальній міліції намагаються з'ясувати, хто із учнів розмістив відео у Інтернеті. Вочевидь, це відбулося за допомогою дорослих.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0