Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Старий рояль» бердичівського Поплавського відзначив своє 10-річчя

Time Додано: середа, 08 квіт. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Чи не єдиному у Бердичеві вокальному ансамблю, де намагаються поєднати європейську гармонію, африканський ритм та євро-африканську мелодію, виповнилося 10 років. 10 років засновник та керівник ансамблю «Старий рояль» (БДТ ім. О. Разумкова) В’ячеслав Поплавський намагається прищепити юним бердичівлянам любов до джазу. Власне, головним, зі слів самого керівника, є допомогти розкритися пісенному таланту дітей взагалі. Разом із цим, говорить В’ячеслав Поплавський, його дівчатка та хлопчики мають бути на «ти» із таким поняттями як «джаз» та «джазова імпровізація».

«Старий рояль» бердичівського Поплавського відзначив своє 10-річчя

В’ячеслав Поплавський, керівник ансамблю джазового співу «Старий рояль» (БДТ ім. О. Разумкова): «З найменшими дітьми ми відпрацьовуємо навички співу, працюємо з вокалом, намагаємося виконувати пісеньки з елементами джазу. Для середньої групи обираємо складніший репертуар, починаємо використовувати двоголосся. Зі старшими дітьми вже беремо відому джазову класику. Діти повинні перебувати у джазі, відчувати його. Хоча до справжнього джазу нам, звісно, ще дуже далеко.»

Сьогодні «Старий рояль» нараховує близько 50-ти вихованців. Усі вони, кажуть у Будинку дитячої творчості, талановиті, неординарні та з характером. Саме ці якості допомагають дітям крок за кроком освоювати ази співу та виробляти із часом свій особистий стиль. Такий стиль вже проявляється у переможниці міського конкурсу «Сузір’я Бердичева» Ані Войтюк. Сама дівчина каже: слухаючи пісню у її виконанні, можна дізнатися про все, що робиться у неї в душі.

Анна Войтюк, учасниця ансамблю джазового співу «Старий рояль» (БДТ ім. О. Разумкова): «У цей ансамбль я хожу не так довго, але мені здається, що цілу вічність. Тут всі дружать між собою, підтримують одне одного. У майбутньому стану великою зіркою...»

На 10-річчі ансамблю відбулася цікава прем’єра. Вперше на великій сцені з’явилися наймолодші учасники «Старого роялю». «Ми будемо дуже старатися, хочемо співати, і не по окремих днях, а щодня» - ось такі заяви, лунають з їхніх вуст. І нехай у репертуарі групи не так вже й багато композицій, та у них — гарне майбутнє, переконаний В’ячеслав Поплавський.

Олександра Макієнко, учасниця ансамблю джазового співу «Старий рояль» (БДТ ім. О. Разумкова): «Я дуже люблю співати: роблю це надворі, вдома, у школі... Одного разу до нашої школи прийшов вчитель, я йому заспівала і він запросив мене до цієї групи.»

Пройде не так багато часу і Аля Макієнко скаже «Старому роялю»: «До побачення». І відбудеться це так само зворушливо, як і у випадку із чотирма дівчатами, які цьогоріч покидають ансамбль. Хтось із них віддав йому кілька років, хтось перебував у «Роялі» із дня його заснування. Але для Алли Костюк, Ольги Кузнецової, Каріни Ординської та Наталії Полянської цей час запам’ятається назавжди. Віднині вони не мислять свого життя без пісні.

Наталія Полянська, учасниця ансамблю джазового співу «Старий рояль» (БДТ ім. О. Разумкова): «Пісня для мене — це усе моє життя... Хоча я обрала кар’єру медика, все одно завжди співатиму і любитиму пісню.»

Каріна Ординська, учасниця ансамблю джазового співу «Старий рояль» (БДТ ім. О. Разумкова): «Колектив «Старого роялю» для мене — це другий дім, а В’ячеслав Леонідович Поплавський — другий батько. Я у цьому ансамблі із самого дня його заснування, і вважаю, що «Старий рояль» - найкращий ансамбль у світі.»

Сьогодні колишні учасниці ансамблю навчаются у різних куточках України. На 10-річчі ансамблю деякі з них демонстрували свої співочі таланти. За ними спостерігав їхній перший музичний керівник. В’ячеслав Поплавський радіє тому, що повторює долю багатьох «перших». Він роками плекав юних артистів, щоб в один із днів відпустити їх у доросле життя. А сам, як і раніш, залишається у Будинку творчості. Тут його «Старий рояль», тут його діти...

В’ячеслав Поплавський, керівник ансамблю джазового співу «Старий рояль» (БДТ ім. О. Разумкова): «Знаєте, я за все життя змінив лише 3 місця роботи. БДТ — третє з них. Сьогодні я розумію, що «Старий рояль» - це, здається, на все життя. Звідси піти неможливо, тому що тут співають діти.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0