Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Старші вихованці 28-го дитячого садочка прощалися з рідним закладом

Time Додано: четвер, 04 черв. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

На казковому подвір’ї 28-го дитячого садочка зібралися матері, батьки, бабусі й дідусі вихованців старшої групи закладу – цього вечора їхні чада прощалися з «Казкою». Поки діти завершували останні приготування до урочистого виступу, дорослі дихали свіжим повітрям й ділилися думками: 4 роки, зітхають, тутешні майданчики, які усіяні чарівними персонажами, слугували для їхніх дітей другою оселею, тому можливо остання зустріч із «казковим» садочком разом із радістю навівала сум. Нелегко прощатися з дітьми було й вихователям.

Старші вихованці 28-го дитячого садочка прощалися з рідним закладом

Катерина Швець, завідуюча ДНЗ № 28 «Казка»: «Вклали ми у цих дітей дуже багато. Старалися усім колективом – від технічних працівників й кухарів до медсестри і вихователів. Діти у нас розумні, розвинені, талановиті. Думаю, що вони будуть успішними як у навчанні, так і у житті.»

Радістю й загадковістю світилися обличчя випускників. Адже вони знають один секрет – як дістатися до чарівної країни, ім’я якій Дитинство. Цим секретом діти щиро ділилися з усіма присутніми, які, озброївшись відеокамерами й фотоапаратами, ловили ледь не кожне слово своїх улюбленців. Ну а ті запрошували дорослих відвідати незвичайну крамницю, постійними покупцями якої були, починаючи з 2-х років. У цій крамниці повно яскравих іграшок, там завжди лунає весела музика. А ще там мешкають незвичайні олівці, які частенько люблять посперечатися, хто ж з них найважливіший – зелений, схожий на листя дерев, червоний, що нагадує вогник, волошковий блакитний або ж жовтий…

Ще вчора, кажуть діти, вони були маленькими й безпорадними, сьогодні ж вони дорослі та самостійні. У цьому мимоволі переконуєшся, коли чуєш, ким хочуть стати 6-річні бердичівляни. В їхніх планах працювати не ким-небудь, а виключно депутатами, бізнесменами й артистками. Те, що для цього спочатку потрібно закінчити школу, дітей не лякає.

Маша Лясковець, випускниця ДНЗ № 28 «Казка»: «На превеликий жаль, я залишаю дитячий садок, іду вчитися у 10-ту школу. Обіцяю, що не підведу своїх вихователів та вчителів.»

Слава Тарасова, випускниця ДНЗ № 28 «Казка»: «Я у садочку гуляла, їла… А в школі буду робити все – вчитися, їсти. Вчитися буду гарно.»

Нині навколо літо… Світить сонечко, а у дитячих долонях стрибає сонячний зайчик . Хочеться хутчіше взятися за руки й гучніше заспівати.

Іра Охоцька, випускниця ДНЗ № 28 «Казка»: «Я люблю свій садочок, бо завжди є радісною, коли знаходжуся тут. У мене тут багато подружок. З ними я дружитиму завжди.»

Данік Томашевський, випускник ДНЗ № 28 «Казка»: «Я хочу подякувати своїм вихователям за те, що мене виховали. Сюди я прийшов ще зовсім маленьким, а тепер я виріс і йду до школи.»

На згадку про роки, проведені у «Казці», її випускники отримали пам’ятні альбоми та дипломи вихованців 28-го дитячого садочка. Відчуття суму?.. Ні, тільки не у цих дітей. Вже колишні мешканці садка закликають одне одного швидше збирати речі – на них чекає незвіданий, але цікавий шлях. Батьків хлопчики й дівчатка просять не турбуватися, вони ж бо тепер школярі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0