Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Старші вихованці 28-го дитячого садочка прощалися з рідним закладом

Time Додано: четвер, 04 черв. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

На казковому подвір’ї 28-го дитячого садочка зібралися матері, батьки, бабусі й дідусі вихованців старшої групи закладу – цього вечора їхні чада прощалися з «Казкою». Поки діти завершували останні приготування до урочистого виступу, дорослі дихали свіжим повітрям й ділилися думками: 4 роки, зітхають, тутешні майданчики, які усіяні чарівними персонажами, слугували для їхніх дітей другою оселею, тому можливо остання зустріч із «казковим» садочком разом із радістю навівала сум. Нелегко прощатися з дітьми було й вихователям.

Старші вихованці 28-го дитячого садочка прощалися з рідним закладом

Катерина Швець, завідуюча ДНЗ № 28 «Казка»: «Вклали ми у цих дітей дуже багато. Старалися усім колективом – від технічних працівників й кухарів до медсестри і вихователів. Діти у нас розумні, розвинені, талановиті. Думаю, що вони будуть успішними як у навчанні, так і у житті.»

Радістю й загадковістю світилися обличчя випускників. Адже вони знають один секрет – як дістатися до чарівної країни, ім’я якій Дитинство. Цим секретом діти щиро ділилися з усіма присутніми, які, озброївшись відеокамерами й фотоапаратами, ловили ледь не кожне слово своїх улюбленців. Ну а ті запрошували дорослих відвідати незвичайну крамницю, постійними покупцями якої були, починаючи з 2-х років. У цій крамниці повно яскравих іграшок, там завжди лунає весела музика. А ще там мешкають незвичайні олівці, які частенько люблять посперечатися, хто ж з них найважливіший – зелений, схожий на листя дерев, червоний, що нагадує вогник, волошковий блакитний або ж жовтий…

Ще вчора, кажуть діти, вони були маленькими й безпорадними, сьогодні ж вони дорослі та самостійні. У цьому мимоволі переконуєшся, коли чуєш, ким хочуть стати 6-річні бердичівляни. В їхніх планах працювати не ким-небудь, а виключно депутатами, бізнесменами й артистками. Те, що для цього спочатку потрібно закінчити школу, дітей не лякає.

Маша Лясковець, випускниця ДНЗ № 28 «Казка»: «На превеликий жаль, я залишаю дитячий садок, іду вчитися у 10-ту школу. Обіцяю, що не підведу своїх вихователів та вчителів.»

Слава Тарасова, випускниця ДНЗ № 28 «Казка»: «Я у садочку гуляла, їла… А в школі буду робити все – вчитися, їсти. Вчитися буду гарно.»

Нині навколо літо… Світить сонечко, а у дитячих долонях стрибає сонячний зайчик . Хочеться хутчіше взятися за руки й гучніше заспівати.

Іра Охоцька, випускниця ДНЗ № 28 «Казка»: «Я люблю свій садочок, бо завжди є радісною, коли знаходжуся тут. У мене тут багато подружок. З ними я дружитиму завжди.»

Данік Томашевський, випускник ДНЗ № 28 «Казка»: «Я хочу подякувати своїм вихователям за те, що мене виховали. Сюди я прийшов ще зовсім маленьким, а тепер я виріс і йду до школи.»

На згадку про роки, проведені у «Казці», її випускники отримали пам’ятні альбоми та дипломи вихованців 28-го дитячого садочка. Відчуття суму?.. Ні, тільки не у цих дітей. Вже колишні мешканці садка закликають одне одного швидше збирати речі – на них чекає незвіданий, але цікавий шлях. Батьків хлопчики й дівчатка просять не турбуватися, вони ж бо тепер школярі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0