Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Призначення субсидій – одне з пріоритетних завдань фахівців управління праці й соціального захисту населення
Chatbox У нас всё для люде...
В очередной раз "своевременным" ...
Time 21:04 - 21-07-2017
У ДНЗ №28 «Казка» милувались «барвами рідної землі»
Chatbox Показуха и не боле...
Бердичівлянка (91.229.240.4) - ...
Time 20:54 - 21-07-2017
У ДНЗ №28 «Казка» милувались «барвами рідної землі»
Chatbox Бердичівлянка
Чи варто показувати по телебаче ...
Time 13:57 - 21-07-2017
Літня школа з основ інклюзивної освіти у Бердичівському педколеджі здійснила перший випуск
Chatbox Наталія Тарнавська...
Насправді, цінностями є те, щоб ...
Time 10:36 - 21-07-2017
Призначення субсидій – одне з пріоритетних завдань фахівців управління праці й соціального захисту населення
Chatbox Эвтоназия
Действие зимней субсидии законч ...
Time 07:31 - 21-07-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Стар-центр» готуватиме молодь до життя в цивілізованому світі

Time Додано: субота, 25 серп. 2007, 06:00 ( майже 10 років назад )

«Стар-центр» готуватиме молодь до життя в цивілізованому світі

Віднині у місті існуватиме громадський освітній центр - «Стар-центр». Створений він завдяки спільним зусиллям Корпусу Миру США в Україні, єврейської общини Бердичева та міської влади. Волонтери з Корпусу Миру плідно працюють у 73-х країнах світу, біля трьохсот добровольців займається просвітницькою діяльністю в Україні.

Діана Шмідт директор Корпусу Миру США в Україні : «Корпус Мира имеет три цели: 1-я – работать в образовательной сфере, обучать детей английскому языку. Наши волонтеры работают в Украине каждый день на протяжении 2-х лет; 2-я – ознакомить людей с Америкой и американцами; 3-я – ознакомить людей Америки с Украиной и украинцами.»

Велику роль єврейської общини у вихованні молодого покоління та створенні «Стар-центру» відзначив міський голова Василь Мазур.

Василь Мазур міський голова : «У значній мірі, Бердичів став всесвітньо відомим завдяки єврейству. Дуже приємно, що представники єврейської громади роблять сьогодні все можливе, щоб місто відроджувало славні та гарні традиції.»

Аківа Нємой рабин (община «Хабад-Любавич» ) : «Когда мы открывали центр, то преследовали две цели. 1-я – это вести молодежь и взрослых к жизни в цивилизованном мире, чтобы... получать знания, которые необходимы в нем. 2-я цель – вернуть молодежи утраченные идеалы и ценности : милосердие, взаимопомощь, чувство ответственности за то общество, в котором они живут.»

Слухачами освітнього центру мають змогу стати представники будь-якої національності. Навчання проводитиметься по групам залежно від віку та рівня. Для цього створені всі умови, а саме сучасний комп’ютерний клас, де англійську вивчатимуть через різноманітні комп’ютерні програми та знайомитимуться з інтернетом. Також є кімната, яка виконує роль бібліотеки та клас для проведення занять, де переглядатимуть та обговорюватимуть фільми та вивчатимуть англійську через ігри. За певних умов, а саме участі у волонтерській діяльності, отримувати знання та розширювати свій світогляд можна буде безкоштовно.

Володимир Вечканов адміністратор та вихователь «Стар-центру» : «Цей центр заснований для того, щоб, по-перше люди вивчали англійську мову, але це не головне. Головне – це популяризація волонтерського руху. Діти та дорослі можуть оплатити навчання у цьому центрі добрими справами для нашого міста.»

Ідейним натхненником створення центру, який за сприяння міського управління освіти отримав грант на відкриття закладу, виступив волонтер Корпусу Миру США в Україні Кріс Вілз.

Кріс Вілз волонтер Корпусу Миру США в Україні : «Майже 2 роки я вчителюю у Бердичеві. Я бачу дуже великий потенціал наших учнів. Вони дуже цікаво розмовляють з американцями. Мені теж цікаво з ними спілкуватися. Тому я й подумав, що дуже добре мати б центр, де я чи інший волонтер зможемо працювати і розмовляти про наші культури і мови та про все інше, щоб бути ближчими один до одного.»

Адреса «Стар-центру» - вулиця К.Лібкнехта,13 А. За інформацією можна звертатися за телефонами : 2-12-89 та 8(097) 895-56-05.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: