Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Стало відомо, яким європейським містом бачать Бердичів місцеві опозиціонери. Чернівцями!

Time Додано: понеділок, 30 квіт. 2018, 17:23 ( 23 дн. назад )

Отримавши бонус у три голоси від «Опозиційного блоку» і, мабуть, відчувши себе куди впевненішими, проектами рішень «із голосу» почали сипати на останній, 35-й, сесії Бердичівської міської ради опозиційні до міської влади депутати. Так Станіслав Лужанський вдруге спробував доповнити Порядок денний проектом, що стосувався створення Фонду депутата Бердичівської міської ради. Нагадаємо: на позаминулій сесії депутат пропонував, аби місто виділило по 50,0 тис. грн. на кожного народного обранця, що, начебто, зробить депутатську діяльність ефективнішою. Міський голова тоді зауважив, що особисто він не проти цієї ідеї, але з існуючим проектом можна «вляпатися», а саме – є сумніви з юридичної лінії. Доопрацювати – тоді і розглядати можна, підсумував Василь Мазур. Лужанський свою пропозицію зняв, аж ось через два місяці тема депутатського фонду знову спливла. І знову міський голова та частина депутатів нагадують про необхідність попереднього розгляду проектів на постійних комісіях, їхні ж опоненти заявляють: проекти «з голосу» ніхто не відміняв.

Стало відомо, яким європейським містом бачать Бердичів місцеві опозиціонери. Чернівцями! Стало відомо, яким європейським містом бачать Бердичів місцеві опозиціонери. Чернівцями! Стало відомо, яким європейським містом бачать Бердичів місцеві опозиціонери. Чернівцями! Стало відомо, яким європейським містом бачать Бердичів місцеві опозиціонери. Чернівцями! Стало відомо, яким європейським містом бачать Бердичів місцеві опозиціонери. Чернівцями!

Особисто вона – проти створення фонду депутата, заявила Ірина Тонкошкура. За переконанням представниці БПП, грошима платників податків (а фонд, нагадала, має формуватися з коштів міської казни) особливо хочуть розпоряджатися ті, хто особисто до місцевого бюджету сплатив «нуль» цих самих податків.

Що було далі – дивіться у прямій мові.

Гаряче обговорення, зрештою, вилилося у дві пропозиції: 1) голосувати за пропозицію Лужанського тут і зараз; 2) (її вніс однопартієць Лужанського Андрій Чепіль і підтримав Василь Мазур) доопрацювати, пропустити через постійні комісії та винести на наступну сесію. За більшістю голосів, перемогла пропозиція № 2.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0