Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Стало відомо, як пройшов у Бердичеві 2013-й – рік дитячої творчості

Time Додано: неділя, 15 груд. 2013, 06:00 ( майже 6 років назад )

2013-й рік, згідно Указу Президента, був оголошений роком дитячої творчості. А чи створено у Бердичеві умови для розвитку здібностей і талантів дітей? Створено – такий висновок могли зробити члени виконавчого комітету, заслухавши тривалу у часі доповідь першого заступника міського голови.

Стало відомо, як пройшов у Бердичеві 2013-й – рік дитячої творчості

За словами Івана Демуся, Бердичеві проводиться значна робота для задоволення освітньо-культурних потреб дітей, їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку. А виявляти юні таланти починають ще у дитсадках.

Іван Демусь, перший заступник Бердичівського міського голови: « На базі кожного дитсадка працюють гуртки художньо-естетичного, екологічного, фізкультурно-оздоровчого, пізнавального та інших спрямувань. У 122-ти гуртках, як працюють у наших дитячих садочках, займається 2370 дітей. Розвитку дитячої уяви та вихованню національної свідомості, патріотизму і збереженню народних традицій сприяють також створені у дитсадках музеї. Естафету розвитку дитячої творчості переймають школи, у яких особливе місце поряд із навчально-виховним процесом належить гуртковій роботі, де діти працюють за власними інтересами і вподобаннями».

З огляду на важливість позакласної роботи, було прийнято рішення про введення додаткових ставок керівників гуртків в окремих закладах. Загалом на базі 15-ти шкіл було відкрито 123 гуртки, які відвідують майже дві з половиною тисячі учнів.

Іван Демусь, перший заступник Бердичівського міського голови: «Основні напрямки роботи – художня творчість, дитячі вокальні ансамблі, театри, хореографічні колективи, гуртки образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, народних ремесел, фізкультурно-спортивного спрямування, технічної творчості».

Розгалуженою є мережа позашкільних закладів, у 130-ти гуртках, спортивних секціях і творчих об’єднаннях якої займається понад дві з половиною тисячі дітей та молоді. Крім центру Разумкова і дитячо-юнацької спортивної школи імені Лонського, діти можуть розвивати свої творчі нахили у закладах культури: музичній та художній школах, до речі, які цього року із відзнакою пройшли державну атестацію, міському Палаці культури, а також відвідувати музей та бібліотеки.

Великі можливості створено у місті для розвитку спортивної майстерності дітей та молоді. До їхніх послуг – басейн, клуби центру «Спорт для всіх» і дитячо-юнацька спортивна школа.

Іван Демусь, перший заступник Бердичівського міського голови: «На відділенні футболу працюють 6 тренерів-викладачів, усі з вищою фізкультурною освітою. Футболом займається 386 вихованців ДЮСШ м. Бердичева, за їх участю проведено понад 180 ігор в різних містах України. Вихованці відділення футболу після закінчення навчання стають гравцями футбольних клубів. Бердичів є одним з небагатьох міст, які надають фінансову підтримку футбольному клубу з міського бюджету».

Створення умов для розвитку дитячої творчості потребує значних грошових вкладень, каже посадовець. І як один з результатів таких вкладень – те, що юні та дорослі городяни можуть займатися спортом на реконструйованому стадіоні «Прогрес». А ще без гарних умов для навчання не буває гарних перемог на різного роду конкурсах. Та кількість дітей і молоді, яка 14-го січня виходить на сцену Палацу культури для отримання міської відзнаки за свої досягнення, свідчить про те, кожен рік у Бердичеві – це рік дитячої творчості. Людям, які причетні до виховання майбутніх зірок України та світу, від імені усіх бердичівлян висловив подяку міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Від дітей, якій будуть жити у нашому місті, хочу подякувати вам за цю непросту роботу. Ви робите добру справу, ви молодці, спасибі вам!».

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0