Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині

Time Додано: вівторок, 19 вер. 2017, 14:46 ( 6 міс. назад )

Бійцівський сезон відкрили у бердичівському дитячо-юнацькому клубі рукопашного бою «Віктор». Днями трійка його вихованців, очолювана тренером Віктором Азізовим, повернулася з Тульчина: наших земляків запросили взяти участь у традиційному Всеукраїнському турнірі зі змішаних єдиноборств, організованому з нагоди Дня міста та 10-ї річниці заснування місцевого СК «Гепард». Конкуренцію бердичівлянам склали представники Луцька, Вінниці, Житомира, Одеси, Кропивницького, а також гості з Білорусі та Німеччини – усього близько 150 спортсменів.

Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині

Літо щойно закінчилося, і ще не всі встигли повернути собі потрібну форму, розповідає Віктор Азізов, а враховуючи те, що турнір у Тульчині був суто чоловічим, на змагання від «Віктора» вирушили три бійці. Наймолодший – Кирил Білоусов – за підсумком посів V місце: хвилювання далося взнаки, хлопець «перегорів», але все одно виступив достойно, каже тренер. Гідний бій суперникам дав наш Влад Коренівський: у своїй ваговій й віковій категорії він став другим.

Із бронзою повернувся додому третій «вікторівець» Дмитро Василевський: юний рукопашник лише починає освоювати ази боїв без правил, говорить тренер, і з огляду на це виступом учня він задоволений. Попереду у них – поїздка до Житомира і знову на змагання зі змішаних єдиноборств, продовжує Віктор Азізов: до обласного центру вони поїдуть уже більш ширшим складом, так що є всі шанси виступити успішно.

У клубі «Віктор» чекають на дітвору, котра хоче спробувати себе у рукопашному бою: дні їхніх тренувань – вівторок, четвер, субота. База – традиційна: спортивна зала 1-ї школи.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0