Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині

Time Додано: вівторок, 19 вер. 2017, 14:46 ( 10 міс. назад )

Бійцівський сезон відкрили у бердичівському дитячо-юнацькому клубі рукопашного бою «Віктор». Днями трійка його вихованців, очолювана тренером Віктором Азізовим, повернулася з Тульчина: наших земляків запросили взяти участь у традиційному Всеукраїнському турнірі зі змішаних єдиноборств, організованому з нагоди Дня міста та 10-ї річниці заснування місцевого СК «Гепард». Конкуренцію бердичівлянам склали представники Луцька, Вінниці, Житомира, Одеси, Кропивницького, а також гості з Білорусі та Німеччини – усього близько 150 спортсменів.

Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині Срібно-бронзовими призерами повернулися рукопашники «Віктора» зі Всеукраїнського турніру ММА у Тульчині

Літо щойно закінчилося, і ще не всі встигли повернути собі потрібну форму, розповідає Віктор Азізов, а враховуючи те, що турнір у Тульчині був суто чоловічим, на змагання від «Віктора» вирушили три бійці. Наймолодший – Кирил Білоусов – за підсумком посів V місце: хвилювання далося взнаки, хлопець «перегорів», але все одно виступив достойно, каже тренер. Гідний бій суперникам дав наш Влад Коренівський: у своїй ваговій й віковій категорії він став другим.

Із бронзою повернувся додому третій «вікторівець» Дмитро Василевський: юний рукопашник лише починає освоювати ази боїв без правил, говорить тренер, і з огляду на це виступом учня він задоволений. Попереду у них – поїздка до Житомира і знову на змагання зі змішаних єдиноборств, продовжує Віктор Азізов: до обласного центру вони поїдуть уже більш ширшим складом, так що є всі шанси виступити успішно.

У клубі «Віктор» чекають на дітвору, котра хоче спробувати себе у рукопашному бою: дні їхніх тренувань – вівторок, четвер, субота. База – традиційна: спортивна зала 1-ї школи.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0